INESE PHOTO

Inese Kungurova - tava kāzu fotogrāfe
INESE PHOTO

 

Vai esat šķirstījuši savu vecāku kāzu albūmu? Es esmu tūkstošiem reižu. Un vienmēr, šķiet, šis kāzu stāsts nav līdz galam izstastīts.

Tagad šos stāstus stāstu es. Pucēšanās, pirmais skūpsts, pirmā deja. Cilvēki smaida, līksmo un visiem ir tik forši. Un es varu visu to mīlestību iemūžināt, lai nākamās paaudzes var uz šo dienu atskatīties un jūsmot!

Mani sauc Inese. Mīlestības iemūžināšana ir mans sirds darbs jau 3 gadus. Kāzas mani ievilināja pat nejautājot, kad draugi bija palikuši bez kāzu fotogrāfa. Jau nākošajā dienā sapratu, ka kādu dienu šī būs mana pamatnodarbošanās. Iestājos un pabeidzu akreditēto Birutas Mageles Fotoskolu un ieguvu arī starptautiski atzītu sertifikātu profesijā – fotogrāfs. Tālākais vairs ir tikai vēsture un daudz, daudz treniņa.

Iemūžināt tieši kāzas ir liela atbildība. Profesionāla fototehnika, uz kuru var paļauties, ir obligāta. Visam ir backup, kā arī pilnai dienai, sadarbojos ar otru fotogrāfu. No savas puses par visu esmu padomājusi, lai jums par to nebūtu jāuztraucas.

Tādēļ atrakstiet man jau šodien, uzdodiet jautājumus un ļaujiet maniem darbiem runāt manā vietā.

Vairāk foto Instagram vai Facebook!

Līgavām iesaka