KUMA Design

Ar rokām izgatavoti aksesuāri, lai pastāstītu stāstu! Tavu stāstu!
KUMA Design
  • +37126871967
    +3712687****

 

KUMA Deisgn rotaslietas un aksesuāri ir Mātes Dabas iedvesmoti – radīti, lai tu varētu izcelties! Tauriņiem ir dažādas nozīmes atšķirīgās kultūrās visā pasaulē, tomēr neatkarīgi no ādas krāsas, valodas vai kleitas izmēra – tas ir sievišķības simbols, kas apvieno visas pasaules sievietes. Mēs arī tauriņus redzam kā personīgās attīstības simbolu. Kāpura metamorfoze tauriņā ir skaists process, kas parāda, ka ikviens ir spējīgs attīstīties no viena stāvokļa nākamajā. Senās kultūrās tauriņi tika uzskatīti par cilvēka dvēseles iemiesotājiem. Katram no KUMA Design tauriņiem ir savs raksturs un stāsts, tāpēc noteikti atradīsi to, kas vislabāk raksturotu tieši tavu iekšējo pasauli.

Mūsu tauriņu piepraudes iespējams valkāt ļoti dažādos veidos – matos, ziedu pušķos, lielos kārtojumos pie tērpa, apaviem, kā rokassprādzi – iespējas ir teju bezgalīgas. Tās piešķirs īpašajai dienai papildus šarmu un simbolisko nozīmi – arī šis tauriņš nonāk nākamajā savā dzīves posmā! KUMA tauriņu personalizācijas rīks ļauj arī tev pašai radīt savu perfekto piespraudi, tieši tādu, par kādu vienmēr sapņoji! Pieskaņo to savam tērpam un radi unikālu tauriņu, kāds nav nevienam citam uz pasaules. Mūsu personalizācijas rīks ir radīts tieši šim mērķim!

Katrs KUMA Design produkts ir rokām darināts mūsu jaukajā, nelielajā studijā, izvēloties labākos un dabai draudzīgākos materiālus. Mēs ticam, ka materiāli ir viens no galvenajiem elementiem, kad runa ir par kvalitāti, tāpēc produktu ražošanā izmantota augstākās kvalitātes Igaunijā ražota vēgāniskā āda un košākās ūdens bāzes krāsas. Mūsu produkti tiek gatavoti sekojot OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikācijas kritērijiem, kas nozīmē, ka mūsu produkti ir arī droši lietošanai mazuļiem un maziem bērniem. Katrs tauriņš arī dekorēts ar Swarovski kristāliem, kas pasakaini vizuļo saules gaismā. Sākot ar pareizo materiālu izvēli, līdz pat pēdējam pieskārienam – viss jādara ar rūpību un mīlestību!

Mēs būsim priecīgi izveidot aksesuārus arī pēc jūsu individuālajiem pasūtījumiem!

Lūdzu, rakstiet uz julija@getkuma.com.

Vairāk info par veikaliem šeit.

Līgavām iesaka