Kurshi Spa

Mājīga atmosfēra un profesionāli SPA meistari
Kurshi Spa

Kurshi SPA piedāvā:

  • skaistumkopšanas procedūras – sejas kopšanas procedūras ar dabīgo kosmētiku vai Ericson Laboratorie (Francija) profesionālo kosmētiku, manikīra, pedikīra un vaksācijas pakalpojumus;
  • ķermeņa kopšanas procedūras – pīlingu, ietīšanas procedūras, šarko dušu, limfodrenāžas zābakus, kā arī plašu ķermeņa masāžu klāstu (klasiskā masāža, aroma masāža, karsto akmeņu masāža, medus masāža, ajurvēdas masāžas un citas);
  • pirts procedūras un rituālus – turku hamamu, pēršanas procedūras ar slotām krievu pirtī;
  • relaksējošus un atjaunojošus SPA rituālus dvēselei.

Īpaši jaunlaulātajiem iesakām izbaudīt Kurshi SPA Royal – karalisko sapņu rituālu, kurš iekļauj: ķermeņa aroma-masāžu ar siltu eļļu pievienojot ēteriskās eļļas pēc jūsu izvēles (90 min), sejas masāžu un relaksējošu galvas masāžu noslēgumā (30 min). Burvīga atpūta divu stundu garumā. Rituāls atslābina, uzlādē ar jauniem spēkiem un pozitīvām emocijām.

Rezervējot ķermeņa kopšanas procedūras, jums ir iespēja mierīgi sasildīties pirtīs pirms procedūras (30 min), izdzert tasīti aromātiskas zāļu tējas un noskaņoties atpūtai.

Tāpat arī pēc procedūrām aicinām nobaudīt tasi Latvijas zāļu tējas Kurshi SPA atpūtas telpā.

Kurshi SPA pirts un atpūtas zonu iespējams izmantot vecmeitu ballīšu rīkošanai. Atkarībā no ballītes dalībnieču skaita iespējams sagatavot individuālu SPA programmu, iekļaujot gan pirts apmeklējumu, gan dažādas ķermeņa kopšanas procedūras, kā arī pieaicināt dažādu sievišķīgu dzīves gudrību pārzinātājas meistarklašu rīkošanai.

Līgavām iesaka