Lotte’s Papery

Īpaši zīmogi un papīrlietas kāzām
Lotte's Papery
  • +371 25519853
    +371 2551****

LottesPapery-01-2

Lotte’s Papery ir neliels un sirsnīgs uzņēmums, kas rada īpašas papīrlietas. Šobrīd mēs specializējamies uz divām galvenajām jomām – zīmogiem un ādas grāmatām, bet izgatavojam arī citas skaistas lietas no papīra – kastītes, vēstuļu papīrus un piezīmju grāmatas.

Lotte’s Papery ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ražo Viduslaiku zīmoglaku autentiskajās un mūsdienīgās krāsās, balstoties uz senajām receptēm, bet ja nepieciešams apzīmogotās vēstules sūtīt pa pastu, tad izvēlies kādu no vairāk kā 20 sortimentā pieejamiem mūsdienīgās zīmoglakas toņiem.  Individuāli gravējumi zīmogos būs skaista dāvana jaunajam pārim kopīga ceļa sākumā vai arī oriģināls veids, kā noformēt savus kāzu ielūgumus, tādējādi tiem piešķirot personību un īpašu odziņu. Iegravēt var ne tikai burtus un monogrammu, bet arī ģimenes ģerboņus un dažādus simbolus – atliek vien iztēloties un mēs palīdzēsim to realizēt.

Viesu grāmatas un foto albumi tiek rokām iestrādāti ādā, kas īpaši atlasīta, saglabājot tās autentiskumu un reizēm arī raupjumu, kā arī piemeklējot atbilstošāko toni. Ja vēlies viesu grāmatā iekļaut īpašas krāsas vai apdrukātas lapaspuses – nekādu problēmu! Grāmatas sevī iemieso eleganci un vienkāršību, stāvot pāri laikam, un ir lieliski piemērotas tiem, kas novērtē kvalitatīvas un nekomerciālas lietas. Tiem, kam gribas nelielu akcentu, piedāvājam misiņa vai cita metāla plāksnītēs dažādos izmēros iegravēt uzrakstus vai pat nelielus teikumus, kurus pēc tam iestrādājam grāmatas vai foto albuma vākā, padarot to vēl īpašāku.

Ikviena lieta, ko radam un kas aiziet pasaulē, nes savu stāstu, un mēs esam priecīgi, ka varam šos stāstus palīdzēt izsapņot un īstenot.

Līgavām iesaka