Mio

Rīgas romantiskākais restorāns
Mio

Mio – mājīgs un romantisks ģimenes restorāns pašā Rīgas centrā, kur iespēja pavadīt lietišķas biznesa pusdienas, romantiskas vakariņas, kā arī dažāda veida svinības lielākā draugu pulkā.

Esam īpaši priecīgi organizēt un parūpēties par jūsu īpašo kāzu dienu. Uzņemam viesus līdz 30 personām. Restorāna īpašnieks un šefpavārs Aivis Onzulis parūpēsies par vienreizēju un unikālu svētku mielastu, savukārt, viņa sieva Evita Vilde sarupēs tieši jums piemērotas svētku dekorācijas. Katram viesim individuāli tiek sagatavots banketa piedāvājums, kas tiek saskaņots ar katra vēlmēm.

Mūsu galvenais uzdevums ir padarīt jūsu dienu neaizmirstamu. Ja nu tomēr savu īpašo dienu vēlaties pavadīt ārpus Rīgas, viesu namā vai kur citur, piedāvājam arī izbraukuma banketus, kur tieši tā pat parūpēsimies par visu nepieciešamo.

Mio lepnums un nu jau daudzu iecienītā kāzu torte – ogu zefīrkūka Bezē – garšo un arī izskatās lieliski, tā ir ideāli piemērota kāzām vasaras sezonā – viegla un gaisīga. Rīgas romantiskākais restorāns parūpēsies par jūsu dzīves romantiskāko notikumu!

Līgavām iesaka