OGA EVENTS

Svarīgākais - būt kopā ar jums visu plānošanas periodu
OGA EVENTS
 • +371 26169029
  +371 2616****

Saistītie kāzu stāsti

Apsveicam ar gaidāmajām kāzām! Mēs ticam, ka jūs vislabāk zināt savas vēlmes, tādēļ mēs palīdzēsim tās apkopot un izveidot burvīgu kāzu dienu.

Oga Events ir 3 cilvēku komanda, kura rada neaizmirstamus pasākumus kopš 2014.gada. Ar prieku un rūpību attiecamies pret katru pasākumu, saklausot vēlamos kāzu dienas akcentus un pāra dzīvestilu.

Aptuvenās pakalpojumu izmaksas labprāt ātri aprēķināsim saņemot no jums ziņu e-pastā, taču tās nebūs augstākas kā 10% no kopējā kāzu budžeta. Precīzu cenu par kāzu organizēšanu Oga Events nosauktu pēc sīkāku vēlmju uzzināšanas, tiekoties klātienē vai uzklausot jūs Skype/WhatsApp video zvana veidā.

Mēs piedāvājam:

 1. Konsultācijas

  Līgavām, jaunajam pārim, vedējiem un ar citiem pasākuma atbildīgajiem privātā konsultācijā izrunāsim iespējamos pasākuma scenārijus, kas pilnībā piepildītu iecerētās vēlmes.

 2. Kāzu dienas koordinēšanu

  Apvienojam jūsu vēlmes kopīgā dienas laika plānā un nodrošinām pasākuma uzraudzību uz vietas pasākuma dienā, visas dienas garumā.

 3. Pilna servisa kāzu organizēšanu

  Pats galvenais – būt kopā ar jums visu plānošanas periodu. Profesionāļu piesaiste, atbildība par pasākuma norisi, laika plāna sagatavošana, uzraudzība uz vietas pasākuma dienā visas dienas garumā.

 4. Kāzu plānošanas darbnīcas

  Ieskats kāzu dienas organizatoriskajās niansēs – sākot ar kāzu dienas idejām un laika plānu līdz resursu plānošanai.  Ar ko sākt? Kā veidot? Kur meklēt? Kā apzināt izmaksas?

 

Lasi rakstu: 7 IETEIKUMI VEDĒJIEM VEIKSMĪGU KĀZU ORGANIZĒŠANĀ

Līgavām iesaka