Riga Wealth Weyergans High Care Centrs

Izskaties un jūties lieliski savā kāzu dienā!
Riga Wealth Weyergans High Care Centrs

WEYERGANS_logo

Katra cilvēka mūžā gadās vairāki ļoti nozīmīgi notikumi, un kāzas ir viens no tādiem. Gatavošanās kāzām parasti notiek, savlaicīgi plānojot visu, kas nepieciešams, lai lielā diena kļūtu patiešām neaizmirstama. Ļoti nopietni tiek domāts par frizūru un tērpu, tātad – par kopējo izskatu.

Mūsu salona speciālisti jutīsies gandarīti, palīdzot jums izskatīties un justies lieliski šajā īpašajā dienā.

Nedaudz par to, ko nozīmē vārdi Weyergans un High Care. Vācu sociologa Rudolf Weyergans darbības otrs galvenais izpētes objekts vienmēr ir bijis celulīts un cīņa ar to, tāpēc astoņdesmitajos gados, paralēli socioloģijas studijām, viņš kopā ar fiziķiem un limfologiem izstrādāja unikālu limfas mehāniskās drenāžas sistēmu, šodien pazīstamu kā Slide Styler®limfodrenāžas zābaki. Nedaudz vēlāk kopā ar sievu, diplomētu bioloģi, viņi nāca klajā ar inovatīvu kosmetoloģisku produktu Styler Cream, abi šie produkti bija krietns solis uz priekšu cīņā ar apelsīna miziņu.

Sadarbībā ar Vācijas Aeronautikas institūtu un NASA tapusi tāda unikāla iekārta kā Vacustylermainīgā spiediena kapsula, kuru pielieto kosmonautu adaptācijai pēc ilgstošas uzturēšanās bezsvara stāvoklī, kura izrādījās ļoti efektīva arī celulīta ārstēšanā.

Minētie produkti bija ļoti veiksmīgs pētījumu un metožu izstrādes rezultāts, kurš izraisīja lielu rezonansi skaistumkopšanas pasaulē.

Paralēli tika nodibināta kompānija High Care Cosmetics GmbH un izstrādātas tagad pasaulē plaši pazīstamas aparātprocedūras un kosmētiskie līdzekļi sejai un ķermenim, īstenojot nu jau par klasiku kļuvušo teicienu – veselība un skaistums jaunībā ir dabas kaprīze, bet vēlāk – darbs ar sevi. 1990. gadā kompānija mainīja nosaukumu un kļuva par Weyergans High Care AG.

Riga Wealth tika dibināts, iedvesmojoties no Rudolf Weyergans panākumiem sejas un ķermeņa kopšanā, kosmētikas un inovatīvu metožu jomā.

2009. gada oktobrī centrs darbu uzsāka skaistajā Rīgas jūgendstila rajonā, Antonijas ielā.

Riga Wealth ir specializēts skaistuma un veselības kopšanas centrs. Sen zināms, ka veselā miesā mīt vesels gars, tāpēc veselīga dzīvesveida popularizēšana ir viens no mūsu darbības stūrakmeņiem.

Regulāri sekojam līdzi Vācijas Weyergans High-Care AG darbībai, tāpēc varam teikt, ka mūsu piedāvātie produkti un metodikas atbilst jaunākajiem pētījumiem un atklājumiem.

Pie mums darbs tiek veikts, izmantojot visas aparātprocedūru metodikas, un protams, augstas kvalitātes kosmētiskos produktus sejas un ķermeņa kopšanai, ko piedāvā Weyergans.

Lai labāk izprastu apmeklētāja vēlmes un vajadzības, un atrastu vislabāko veidu to piepildīšanai, vizītes sākumā veidojam dialogu ar klientu.

Mūsu centrā strādā sertificēti speciālisti, kas savas zināšanas regulāri papildina Latvijā un ārpus tās High Care Cosmetics GmbH rīkotajos semināros.

Līgavām iesaka