SHISHI HOME OF BEAUTY

Eleganti ziedi un dekorācijas kāzām
SHISHI HOME OF BEAUTY

Saistītie kāzu stāsti

SHISHI Home of Beauty ir Norvēģijas-Igaunijas kopuzņēmums, kuru 1998. gadā dibinājuši dizaineri Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller un Mart Haber.

SHISHI katru gadu izstrādā divas sezonālas kolekcijas: vienu pavasara/vasaras sezonai un otru rudens/ziemas sezonai. Kolekcijās ir atrodami mākslīgie ziedi un augi, lielizmēra puķu podi un vāzes, dažādi interjera aksesuāri, kā arī plašs klāsts ar Ziemassvētku dekoriem, mākslīgajām eglēm un to rotājumiem

SHISHI izstrādājumus var iegādāties labākajos Tokijas, Londonas, Parīzes, Romas, Berlīnes, Kopenhāgenas un citu lielpilsētu tirdzniecības centros, kā arī dizaina preču un ziedu veikalos visā Eiropā.

Papildus preču tirdzniecībai, SHISHI piedāvā arī profesionālus kāzu floristikas un dekorēšanas pakalpojumus.

Pateicoties plašajam preču klāstam, mūsu komanda spēj ļoti īsā laikā sagatavot kāzu floristikas, dekorēšanas risinājumus kāzu noformēšanai, izmantojot gan mākslīgos, gan dzīvos ziedus un augus.

Mūsu dizaineru komanda ir pieredzējusi un augsti kvalificēta, un vienmēr būs priecīga palīdzēt jums atrast piemērotāko dizaina risinājumu Jūsu pasākumam un interjeram.

SHISHI piedāvā kāzu dekorāciju nomas iespējas.

Mūsu nomas aksesuāru klāstā ir unikāli rotājumi : svečturi, vāzes, figūras, ziedu bumbas un daudzi citi elementi no SHISHI kolekcijām. Lai iepazītos ar īres katalogu, lūdzu sazinieties ar mums.

Lasi interviju: JĀNIS BUŠEVICS – KĀZU PUŠĶIM JĀSASTĀV NO DZĪVAJIEM ZIEDIEM

Lasi rakstu: PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – JĀNIS BUŠEVICS

Lasi rakstu: KĀZU DEKORĀCIJU TRENDS – ZIEDU SIENAS

Līgavām iesaka