Sunset Riga

Modernas Eiropas garšas jaunā interpretācijā
Sunset Riga
Foto: BALTIC PICTURES

Restorāns Sunset Riga atrodas pašā Daugavas krastā – Andrejsalā.

Restorāns ir ne tikai ļoti atbilstoša vieta nelielu ballīšu norisei, lietišķām tikšanās reizēm, preses konferencēm, darba grupu saietiem, bet arī dažādu nozīmīgu dzīves mirkļu svinībām vai vienkārši elegantai ēdienreizei.

Laulības ceremonija romantiskā noskaņā uz plašas terases vai pat uz sena vikingu kuģa, bildinājums saulrietā vai plašas kāzu svinības un mielasts, ir tikai dažas iespējas, ko piedāvā  Sunset Riga. Ņemiet talkā fantāziju un mēs centīsimies to realizēt!

Sunset Riga piedāvā restorānam neparasti lielu viesu uzņemšanas kapacitāti – mūsu telpas un plašās terases izvietotas 3 līmeņos un labos laika apstākļos spēj vienlaicīgi uzņemt līdz 500 personām. Šībrīža iekštelpu kapacitāte restorānā ir 130 sēdvietas, ko plānots tuvākajā laikā paplašināt līdz 180 sēdvietām.

Kāzām un privātiem pasākumiem esam pieejami no agrām brokastīm līdz ballītes noslēgumam rītausmā.

Pašiem sava laivu piestātne pie restorāna ļauj piedāvāt viesiem neparastākus ierašanās veidus, kā arī saņemt apkalpošanu tieši uz laivas, jahtas un citu ūdens transporta līdzekļu klāja.

Sunset Riga romantisko atmosfēru un jaudīgo mūzikas aprīkojumu jau ir atzinīgi novērtējuši Latvijā atzīti skatuves mākslinieki, populāri DJ un producentu apvienības.

Jūs pārsteigs šīs vietas atmosfēra un harizma, kā arī neaprakstāmi skaistie saulrieti un plašā ūdens tuvums.

Sviniet savas dzīves nozīmīgākos mirkļus Sunset Riga, un mūsu profesionālā pavāru un viesmīļu komanda rūpēsies par nevainojamu svētku norisi!

Lai pieteiktu apmeklējumu, zvaniet uz restorāna kontakttālruni: +371  25 727 021.

Patiesā cieņā,
Jūsu Sunset Riga komanda

Līgavām iesaka