Valmieras Paviljons

Prieka, miera un atpūtas vieta
Valmieras Paviljons
Viesu skaits: 180
Līdz Rīgai/km: 108

Logo Krasains 72 ppi

Valmieras klusajā centrā, Vecpuišu parka ielokā, atrodas divas skaistas un īpašas vietas – koncertzāle Valmiera un restorāns Vecpuisis. Ēka un apkārt esošais parks ir ar vairāk nekā 100 gadu ilgu un aizraujošu vēsturi, kas telpām sniedz īpašu auru. Tajā pašā laikā lepojamies ar mūsdienīgi iekārtotu interjeru un koncertzāli, kurā var baudīt ne tikai koncertus, bet rīkot kāzas, korporatīvos pasākumus, seminārus un uzņēmumu balles.

Paviljona ēkas pirmsākumi meklējami jau 1913. gadā, kad astoņi kungi iegādājās zemi pilsētas centrā, lai ierīkotu publisku parku un 1914. gadā uzcēla divstāvu paviljona tipa celtni sarīkojumu vajadzībām. Vēlāk parkam dots nosaukums Vecpuišu parks, jo gandrīz visi bijuši vecpuiši. Jau tolaik mācītājs to iesvētīja par „Prieka, miera un atpūtas vietu”.

Šobrīd Vecpuišu parka paviljons ir guvis jaunu dvesmu, un atkal tajā mājo māklsas elpa. Vieta ir īpaši piemērota kāzu svinībām. Uz lielo zāli paveras skats no romantiska balkoniņa, kas nodēvēts par Džuljetas balkonu. Lielā zāle aprīkota ar vienu no labākajām skaņu un gaismas sistēmām Latvijā. Brīnišķīga deju grīda, akustika, telpas, kurās mijas mūsdienīgais ar vēsturisko, padarīs jūsu kāzu svinības par neaizmirstamu piedzīvojumu!

Par gardu maltīti jūsu svētku svinībās parūpēsies mūsu restorāns Vecpuisis, kurā iespējams nobaudīt gardus ēdienus mūsdienīgā interpretācijā. Lieliskas kūkas un precīzi pagatavota augstākās kvalitātes kafija. Svinīgajā pasākumu zālē pie galdiem servēsim maltīti līdz pat 180 viesiem.

Sadarbojamies ar uzticamiem profesionāļiem, kas jūsu kāzu dienā parūpēsies par ziediem, mūziku, nodrošinās radošu vidi bērniem.

Laipni lūgti!

Līgavām iesaka