VIESNĪCA RADI UN DRAUGI

Naktsmītne Vecrīgā jums un jūsu viesiem
VIESNĪCA RADI UN DRAUGI

Viesnīca Radi un draugi atrodas šarmantās Vecrīgas pašā sirdī. Viesnīcas gaišajos logos vērojams šauro ieliņu labirints un Pēterbaznīcas tornis, kas liecina par burvīgu vietu, kur skaisti un eleganti atzīmēt savus dzīves nozīmīgākos mirkļus.

Jaunlaulāto numurs – studija – ir viens no skaistākajiem numuriem viesnīcā. Telpa apvieno kā eleganci, tā romantiku. Rūpīgi piemeklētās mēbeles un gaišie toņi rada īpaši romantisku noskaņu. Viesnīca piedāvā arī 71 labiekārtotu numuru ar 130 gultasvietām un visām ērtībām, kur izmitināt kāzu viesus.

Viesnīcas Radi un draugi  banketu zāle kalpos par brīnišķīgu vietu jaunlaulāto svinībām. Plašajā banketu zālē iespējams sarīkot svinības līdz 60 cilvēkiem. Tās romantiskais un skaistais interjers ir kā radīts kāzu svinībām!

Piedāvājam arī mūsu restorāna NIKLĀVS  pakalpojumus – kāzu galda klāšana, pilna vai daļēja viesu apkalpošana – par to parūpēsies mūsu profesionālā restorāna komanda. Brīnišķīgu maltīti sarūpēs mūsu radošā šefpavāre Sarmīte Neimane.

Nāc un rezervē savas sapņu kāzas, piepildi savu mīlestības sapni! Gaidīsim pieteikumus, lai vienotos par cenu piedāvājumu. Mēs esam par to, lai kopīgi spētu rast vislabāko risinājumu skaistākajiem dzīves mirkļiem!

Kopā mēs varam radīt ideālas kāzas!

Līgavām iesaka