VILLA AMMENDE

Svinību vieta neaizmirstamiem mirkļiem izsmalcinātā gaisotnē
VILLA AMMENDE
  • + 372 4473888
    + 372 447****

Luksusa jūgendstila viesnīca Villa Ammende Pērnavā ir gadsimtu veca, rūpīgi atjaunota pilsētas muiža ar vēsturisku interjeru un greznu, antikvāru mēbelējumu. Villa Ammende atrodas Igaunijas vasaras galvaspilsētas – Pērnavas – senajā parkā, vien 6 minūšu pastaigas attālumā no vecpilsētas un smilšu pludmalēm.

Grezni numuri un penthouse apartamenti, romantiski saloni un ēdamzāles, liliju un svaigas kafijas aromāts – muiža apbur savus viesus ar eleganci un aristokrātisku gaisotni. Viesus šeit uzņem laipni un cienīgi, pēc 100 gadus senām tradīcijām.

Muižas stāsts aizsākās pirms aptuveni simts gadiem, kad kāds Pērnavas tirgotājs, vārdā Hermans Leopolds Amends, lūkojās pēc svinību vietas meitas Elēnas kāzām. Nespēdams atrast mīļās meitas cienīgu ēku, Amends radīja to pats – burvīgu villu ar elegantiem torņiem, balkoniem, grezniem viesu numuriem un saloniem, plašu dārzu un saules apspīdētu terasi. Vislaimīgākā līgava – Elēnas jaunkundze šeit apprecēja savu sapņu vīrieti.

Pasaka kļūst par realitāti, un šodien greznā jūgendstila viesnīca Villa Ammende ir jūsu rīcībā. Tā ir lieliska vieta neaizmirstamam bildinājumam, romantiskam medusmēnesim, jubilejas svinībām vai kādai īpašai nedēļas nogalei, ko pavadīt eleganti un neviena netraucēti.

Mūsu devīze vēsta:

“Mēs paši izvēlamies pasauli, kurā dzīvojam.”

Aicinām jūs izbaudīt Vecās pasaules dzīvesveidu,  kad cilvēkiem netrūka laika un vietas gan vienam otram, gan pašiem sev. Jūgendstila pasaulē Villa Ammende Pērnavā, Igaunijā, jūs sagaida grezni numuri un augstu personalizēta apkalpošana.

Dažas idejas jūsu īpašajam laikam viesnīcā Villa Ammende:

  • Nakšņošana muižā – suite klases numurs ar šampanieti un sieru plati. Relaksējieties, baudot masāžu diviem savā numurā un vannu ar rožu ziedlapiņām un šampanieti. Palutiniet viens otru ar romantiskām vakariņām divatā saulrietā muižas torņa restorānā. Nākamajā rītā nesteidzīgi izbaudiet gardas brokastis, kas tiks pasniegtas numurā.
  • Vakariņas saulrietā – izbaudiet saulrietu augstu gaisā, teju pieskaroties debesīm, Villa Ammende pils tornī. Sveču gaisma un saulriets, šampanietis, izsmalcināta maltīte ar piemeklētiem vīniem un jūs viens otram.
  • Pēcpusdienas tēja – laiks apstājas mājīgajā muižas tējas salonā. Ļaujieties mirklim, pasaulīgās rūpes atstājot aiz muižas vārtiem. Pēcpusdienas tēja Villa Ammende ar rūpīgi atlasītu tējas izlasi un izsmalcinātu cienastu.
  • Bajāru pikniks dārzā – svinīga maltīte muižas zālienā zem seno ozolu kuplajiem zariem. Sarīkojiet bajāru cienīgu svētku pikniku ar baltiem lina galdautiem, mīkstos spilvenos un putnu dziesmām un strūklakas čalām fonā.

Līgavām iesaka