WILD DAISY ART PHOTOGRAPHY

Fotogrāfija tavai noskaņu pasaulei
WILD DAISY ART PHOTOGRAPHY
Gundega Roģe
  • +37129933752
    +3712993****
    WhatsApp +447896325454
    WhatsApp +44789632****

Paldies, ka uzkavējāties un ielūkojāties šeit. Es esmu fotogrāfe ar vairāk kā 100 kāzu fotogrāfēšanas pieredzi gan Latvijā gan ārpus tās. Mans vārds ir Gundega Roge. Savu fotogrāfijas stilu varu raksturot kā reportāžas un māksliniecisku. Fotogrāfija ir savdabīgs ceļojums un mijiedarbība, kas ir starp objektu un vērotāju.

Satiekoties ar pāri, mans pirmais solis ir ļaut sajust vai manas bildes uzrunā, un tikai tad, kad abpusēji vienojoties esam uz vienas nots, mēs sākam plānošanu.

Kā fotogrāfei man savā darbā ir būtiski izzināt pāri, kas viņus uzrunā, kas ne tik ļoti, krāsas, nokrāsas, noskaņas, mūziku, kustības. Tas viss kopā bilžu stāstam piesķir emocionālo nokrāsu, bet pats svarīgākais, ka tas ir stāsts par cilvēkiem, par diviem cilvēkiem, kas satikušies, par divām ģimenēm. Par viņu būtību, tradīcijām, priekiem un bailēm, par tikumiem un netikumiem, par cilvēkiem, kas viņus pazīst vislabāk un, kas viņiem tajā brīdī ir apkārt. Fotografēju noskaņas un sajūtas, tajā pat laikā nezaudējot autentiskumu un saiti ar īstenību, jo pats galvenais, ka šis stāsts ir par mīlestību.

Katrs moments kurā nonākam, mums kaut ko stāsta un māca, bet īpašie mirkļi ir tie, kurus vēlamies paturēt un iemūžināt. Tas mirklis pirms un pēc, kad noklikšķ fotoaparāta slēdzis, mēs kļūstam par savu atmiņu lieciniekiem, tas mirklis, kas jau ir kļuvis par vēsturi, bet kurā varam atgriezties un pakavēties atmiņās, fotogrāfijās atkal un atkal.

Līgavām iesaka