Liene4
Foto LINDA LAUVA

Sveika, skaistā!

Es nāku pie tevis, lai pateiktu tieši to – tu esi SKAISTA.

Neatkarīgi no tā, vai jau esi līgava vai vēl tikai sapņo kādu dienu par tādu kļūt, tavu skaistumu tas neietekmē. Arī mēs, Līgavām.lv komanda, mīlam visu skaisto un ļaujam skaistajam parādīties. Caur personībām, par kurām jums stāstām un stāstīsim, caur padomiem, kāzu aktuālajām tendencēm, greznākajām līgavas kleitām, garšīgākajiem kāzu galda keksiņiem un vēl un vēl. Mēs esam te, lai tavu īpašo dienu (vai tikai gaidas par to) padarītu vēl iedvesmojošāku,  aizraujošāku un SKAISTĀKU.

Es būšu te, lai regulāri tev atgādinātu: viss būs labi, tev viss izdosies.

Palīdzēšu tev saplānot kāzas no lielākajiem organizatoriskajiem jautājumiem līdz smalkākajām detaļām. Te, pie mums, tu jutīsies kā mājās. Jo tieši tādas tās arī ir – mājas visām jums, skaistās līgavas!

Nāc ar mums šajā ceļojumā, dalies, domā, pārdzīvo, jūti, sajūti un mīli!

Sirsnībā,

LĪGAVĀM.LV redaktore

Liene

Ilze_Ose_Ivetai_ieskats_15
Foto ILZE OSE / kleita AMORALLE

Domāju, kā tas ir būt LĪGAVAI? Piedzīvot šo lomu, dzīves lielo lomu. Droši vien aizkustinoši pamanīt savu sirdi pukstam straujāk nekā parasti, izdzīvot līdzi šīm dvēseles vētrām, un sekot gaismas staru norādītajam virzienam…

Šī būs mūsu saruna par tevi, neatkārtojamā līgava!

Vienreizējais ceļojums kāzu pasaulē patiesībā ilgst vairāk kā vienu dienu.

Esmu radījusi šo vidi, kā telpu, kur rast iedvesmu un smelties padomu, gūstot atbalstu, virzību visai neparastajā kāzu ceļā.

Mēs runāsim par nozīmīgāko, kas pasaulē ir, – par mīlestību  un kopābūšanu ar savu vīrieti, par izredzēto,  kas aizķeras aiz mūsu dvēseles stīgām, par skaisto – tavu kāzu kleitu un stilu kā tādu, par aktuālajām kāzu tendencēm un jaunumiem pasaules līmenī. Roku rokā mēs izdzīvosim katru līgavas dzīves posmu – no saderināšanās, kāzu plānošanas, svinību un medusmēneša organizēšanas līdz tavai pirmajai kāzu gadadienai un kopdzīves baudīšanai.

Tev būs iespēja smelties iedvesmu no izcilām personībām, citu pāru lielās dienas stāstiem un uzzināt, kas jauns notiek kultūras jomā.

Sagādāsim pārsteigumus, kas atvieglos tavus kāzu plānošanas darbus, un piedāvāsim labāko kāzu pakalpojumu izlasi – svinību vietas, kāzu kleitas, fotogrāfi, ziedi, ielūgumi, kāzu auto u.c.

Šis portāls radīts, lai kopā izbaudītu tavu jauno statusu – no līgavas līdz sievai, tev ar sajūsmu, vieglumu, paļāvīgu smaidu sagaidot vienu no nozīmīgākajiem, satraucošākajiem notikumiem savā dzīvē.

Pilna cerību un sapņu tu uzsāc ceļu uz nezināmo, piedzīvojot savas būtības apzināšanos daudz dziļākā izpratnē. Būt kopā –  tā ir māksla! Savienoties un tai pat laikā izbaudīt katram savu individualitāti, saglabājot personības unikalitāti, pieņemot sevi un otru it visā. Tas ir nākamais pakāpiens tavā dzīves skolā.

Šarmanti, sirsnīgi, mīloši, vējā plandošām matu cirtām un izbrīnā ieplestām acīm, ar atvērtu sirdi, savam īstajam cilvēkam pretī dodoties. Pieņemot savu būtību klusumā, ar svētpilnu mieru, atlaižot kontroli un vienmēr mīlot mīlestību. Jo mīlestība ir dievišķā klātbūtne. Tā ir nepārtraukta kustība.

Mīlestība ir brīvība, patiesība galu galā. Ļaujies tai, elpo tai līdzi ….

Sirsnībā,

LĪGAVĀM.LV direktore / galvenā redaktore

Iveta

Raksti, zvani, seko mums sociālajos tīklos, pieraksties jaunumiem e-pastā – vienvārdsakot, sazināmies!