SINDIJA VILDE: KĀZAS IR SVĒTKI!

SINDIJA VILDE: KĀZAS IR SVĒTKI!
Foto AINĀRS MAZJĀNIS

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads, tādēļ

līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

20160708_173801

Pasākumu organizatorei, aģentūras CHOCOLATE EVENTS direktorei Sindijai Vildei šodien ir dubultsvētki. Viņas dzimšanas diena un diena, kad

CHOCOLATE EVENTS atdzimst jaunā veidolā un kļūst par BORDO.

Bordo logo_fons-page-001

“Dodoties pāri laika joslām, izzinot ideju graciozitāti, elpojot elegances dabiskumu un baudot grandiozu svētku pacēlumu, ir sasniegts punkts, kurā briedums dāvā jaunu dzirksti. Pasākumu aģentūras CHOCOLATE EVENTS pieredze ir gandrīz 10 gadi. Esam izauguši,  kļuvuši viedāki un vēlamies pilnveidoties arī turpmāk. Iedvesmas un prieka apreibināta, savā dzimšanas dienā vēlos jums atklāt aģentūras jauno vārdu! B O R D O!

Foto INTA PHOTOGRAPHY
Foto INTA PHOTOGRAPHY

Tā ir kvalitāte, elegance, noslēpums, grācija, viedums, māksla, pārsteigums, šarms, unikalitāte. Tās ir satraucošas pārmaiņas ar stāstu jau pavisam citā kvalitātē un ar sajūtu, ka spējam sevi pieteikt jaunā ampluā – kā “pasākumu arhitektus”,” tā Sindija Vilde.

Foto INTA PHOTOGRAPHY
Foto INTA PHOTOGRAPHY

Atskatoties uz šī gada kāzu sezonu, Sindija norāda, ka šogad bijusi iespēja sadarboties ar ārzemju māksliniekiem, gūt pieredzi sastrādājoties, kā arī paplašināt savu redzes loku. “Nākamajā kāzu sezonā vēlētos aizvien jaunajos pāros redzēt vēlmi uzdrīksēties, radot tādas kāzas, kādas paši vēlas, un nebaidīties īstenot pat dullas idejas.

Foto MĀRIS KISEĻOVS
Foto MĀRIS KISEĻOVS

Atcerieties – kāzas nenozīmē ne stresu, ne izrādi draugiem un paziņām. Kāzas ir mīlestības rituāls! Kāzas ir svētki! Kāzas ir līksmība un nebeidzama jautrība! Kāzās galvenais noteicējs ir pats pāris un viņi arī izlemj, kā šo pasakaino notikumu atzīmēt.

Foto MĀRIS KISEĻOVS
Foto MĀRIS KISEĻOVS

Kāzas nav tikai viena diena, tās vajag sākt izbaudīt jau no bildināšanas brīža, lai viss gatavošanās process būtu patīkamām atmiņām apvīts,” uzskata Sindija Vilde. Viņa ir pārliecināta, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek un galu galā viss notiek uz labu un to vēl arī atcerēties līgavām. “Pat, ja jūsu kāzu dienā līst vai kāzu torte nokrīt uz deju grīdas, tad tam tā bija jābūt un tas ir labāk, nekā otrādi. Ikviena līgava ir īpaša un labāk, lai ir kāds neparedzēts notikums, kuru uztveram pozitīvi – nevis viss paredzams un garlaicīgs,” vēl Sindija.

Foto INTA PHOTOGRAPHY
Foto INTA PHOTOGRAPHY

 

Skati Chocolate events / BORDO rīkotās kāzas šeit: BORDO