Sindija Vilde piedalīsies “Destination Wedding Planners Congress” Taizemē

Sindija Vilde piedalīsies
Foto: Jānis Deinats

Šajās dienās, no 2. līdz 4. maijam Taizemē notiks jau ceturtais starptautiskais ikgadējais kāzu organizatoru kongress (Destination Wedding Planners Congress), kas šogad norisināsies tik eksotiskā galamērķī, kā Taizemē, Puketā. Tas ir vienīgais šāda mēroga pasākums visā pasaulē, kur satiekas paši labākie kāzu plānotāji no visas pasaules, un šogad tajā tiks pārstāvēta arī Latvija – tajā piedalīsies kāzu organizatore Sindija Vilde / BORDO.

Portālam LĪGAVĀM būs unikāla iespēja kā vienīgajam medijam Latvijā ielūkoties pasākuma norisē, un pastātīt par to arī mūsu lasītājiem.

Screen Shot 2017-05-02 at 09.16.38

Destination Wedding Planners Congress kopā saved labāko kāzus organizatorus un kāzu pakalpojumu sniedzējus no visas pasaules, kas specializējas tieši luksusa kāzu organizēšanā.

C3qzoYUWIAIlslg

Tas ir liels gods tikt uzaicinātam uz šo kongresu, kura laikā notiek gan dažādi tīklošanās pasākumi, lekcijas, greznas vakariņas un vēl un vēl. No Grieķijas līdz Florencei, no Maurīciju salām līdz Taizemei – kongress šķērso robežas un kontinentus, lai kļūtu par vienu no straujāk augošo un lielāko tīklu, kas apvieno labākos kāzu plānotājus, slavenību pasākumu organizatorus, luksusa un pieczvaigžņu īpašumus, pilis, muižas, luksusa zīmolus, fotogrāfus utt. Pasākums apvieno visu par luksusa kāzu segmentu, ļaujot satikties kāzu plānotājiem no aptuveni 60 valstīm.

DWP-480-1

pogoda_na_phukete_v_fevrale

Turpmākajās dienās stāstīsim LĪGAVĀM lasītājiem par kongresa norisi, jaunākajām tendencēm un galamērķiem kāzu organizēšanā, kā arī iespaidos par pasākuma mērogu dalīsies Latviju pārstāvošā dalībniece Sindija Vilde / BORDO.

18301629_1197335177062381_1657644723015601857_n

Publicitātes foto
Publicitātes foto