Esi pakalpojumu sniedzējs

Ieguvumi

Kādi ieguvumi būs sadarbojoties ar TOP kāzu mediju LĪGAVĀM?

Vēlaties piesaistīt jaunus maksātspējīgus klientus, kuri novērtē kvalitāti un augstu servisu? Vēlaties, lai par Jūsu produktu/pakalpojumu uzzin tiešā mērķauditorija? Vēlaties palielināt sava uzņēmuma ienākumus?

Tas viss ir iespējams, SADARBOJOTIES! Līgavām.lv piedāvā dažādus risinājumus Jūsu uzņēmuma attīstībā!

Mēs palīdzēsim

Realizēt augstāk minēto, piedāvājot plašu klāstu ar pakalpojumiem, kas nodrošinās Jūsu uzņēmumam attīstību.

Detalizētai informācijai

Ja vēlaties iegūt sīkāku info par piedāvājumiem un reklāmas iespējām, droši sūtiet mums ziņu, mēs palīdzēsim izvēlēties vislabāko risinājumu tieši Jums.

Jūsu ieguvumi

Sazinoties ar mums, saņemsiet informāciju uz Jums interesējošiem jautājumiem, palīdzēsim izvērtēt labāko reklāmas veidu tieši Jums. Iegūsiet vērtīgus padomus.

Pēc reģistracijas

Kas notiek pēc lauka aizpildīšanas?

Nr.1 Reklāmas

Mēs nesūtīsim Jums neskaitāmas reklāmas un piedāvājumus

Nr.2 Atbildes

Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem

Nr.3 Palīdzība

Palīdzēsim izvērtēt labāko stratēģiju Jūsu biznesa labklājībai

Nr.4 Ieguvumi

4. Iegūsiet vērtīgus un praktiskus rīkus sava uzņēmuma attīstībai

Atsauksmes

Skatiet, ko klienti saka par mums.

Esam pasākumu dekorēšanas uzņēmums Art Event.

Pateicamies par burvīgu sadarbību, ceram arī nākotnē tā būs produktīva gan mums, gan jums!

Art Event

Elegants, mūsdienīgs un ļoti daudzpusīgs medijs, kas dāvā detalizētu un izvērstu ieskatu kāzu plānošanas aizkulisēs. Sākot ar pakalpojumu sniedzēju kontaktiem un jaunākajiem kāzu trendiem, līdz pat emocionāli piesātinātiem pieredzes stāstiem. Lieliska sadarbība, komunikabla un uz attīstību vērsta komanda!

SIA Šarmants

Lieliska iespēja būt starp labākajiem zīmoliem, kas pavada jaunās ģimenes, uzsākot kopdzīvi.

Paldies LĪGAVĀM profesionālajai komandai par sadarbību un radošiem risinājumiem!

Delux Dreams

Esmu priecīga sadarboties ar kāzu mediju LĪGAVĀM, jo tā ir ne vien darbošanās manas aģentūras interesēs, bet arī iespēja kopīgi pilnveidot kāzu sfēru Latvijā par mūsdienīgu un stilīgu nišu, kas, jāatzīst, nudien nav garlaicīga!

Paldies LĪGAVĀM radošajai komandai par ieinteresētību un atsaucību!  Ticu, ka viss izdosies izcili!

You Wedding Agency

Ar jums sadarboties bija patīkami un viegli, kas mums kā klientam nav mazsvarīgi, proti, sākot jau no sarunas ar reklāmas cilvēkiem (Roberta bija ļoti sirsnīga, saprotoša un pretīmnākoša ) un tālāk ar informācijas izvietošanu un nepieciešamo koriģēšanu, kas vienmēr notika ļoti konstruktīvi un raiti. Rezultāts neizpalika - pateicoties mūsu sadarbībai ar LĪGAVĀM, esam guvuši tādu rezultātu, uz kādu pat nebijām cerējuši un jūtamies kā šīsvasaras kāzu metropole.

Dunduriņi

Kad mani uzrunāja portāls LĪGAVĀM, biju ļoti priecīga par iespēju būt tajā. Tā ir labākā vieta, kur smelties iedvesmu, un sagatavoties īpašajai dienai bez lieka stresa. Uzskatu, ka visu atvieglo iespēja atrast sev vajadzīgo, atverot noteikto kategoriju un apskatoties piedāvājumu.

Savstarpējā komunikācija bija lieliska, noteikti sadarbošos arī turpmāk. Ļoti uzrunā formāts un tas, kā tiek pasniegta informācija klientiem! 

BY_BERTANE