VALENTĪNDIENAS ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

VALENTĪNDIENAS ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Foto: ANNIJA VELDRE / www.annijaveldrephotography.com

Straujiem soļiem tuvojas diena, kad visā pasaulē mīlestības apmērs, šķiet, dubultojas. Pat vislielākie romantikas skeptiķi Valentīndienā priecājas, ja kāds viņiem pasaka, cik nozīmīgi un mīlēti viņi ir. Ja 14. februāra vakaru vēlaties sagaidīt īpašāk, kā ierasts, bet uz kino vai teātri negribas, der ieskatīties LĪGAVĀM apkopotajā Valentīndienas piedāvājumu sarakstā – iespējams kaut kas uzrunās tieši jūs.

Ideālam randiņam piemērota atmosfēra restorānā FERMA

Restorāns FERMA visu mīlētāju dienā iepriecinās ar īpaši romantisku atmosfēru ideālam randiņam, piedāvājot izbaudīt piecu kārtu vakariņas, patīkamus notikumus, kā arī mini koncertu dziedātājas Tīnas Šipkēvicas maigajā izpildījumā un vienkārši ļaujoties priekam, ko sagādā mīļotā cilvēka smaids. Vakara cena vienai personai ir 50 EUR, iekļaujot gan piecu kārtu maltīti, gan welcome dzērienu un koncertu. Nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju.

Foto: KASPARS FILIPS DOBROVOLSKIS / www.kafido.com / Restprāns: FERMA
Foto: KASPARS FILIPS DOBROVOLSKIS / www.kafido.com / Restorāns: FERMA

Rafaello kūka restorānā Annas Dārzs

Restorāns Annas Dārzs, tuvojoties Valentīndienai, īpaši uzrunā vīriešus, lai atgādinātu savas dāmas aizvest vakariņās. Annas Dārzs sola vakaru sagaidīt kopā ar mūziķi Mārtiņu Balodi, bet šefpavāre Lauma Višņevska parūpēsies par visu mīlētāju dienai piemērotu ēdienkarti, piemēram, desertā pasniedzot Rafaello kūku. Vakariņu cena vienai personai ir 25 EUR. Nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju.

Foto: LIENE PĒTERSONE / Kafejnīca: ANNAS DĀRZS
Foto: LIENE PĒTERSONE / Kafejnīca: ANNAS DĀRZS

Romantikas noskaņa restorānā KOYA

Arī restorāns KOYA 14. februārī pārvērtīsies Valentīndienas noskaņās. KOYA sola nedaudz romantikas, viegluma, gaisīguma un lieliski pavadītu laiku, baudot maltīti un svētku noskaņu, ko palīdzēs uzburt arī romantiskais duets Alondra Band, izpildot dažādas mīlas romances gan angļu, gan spāņu valodā.

Restorāns: KOYA / http://www.koyarestaurant.com
Restorāns: KOYA / www.koyarestaurant.com

Savukārt, visas dienas garumā KOYA viesiem tiks gards kompliments no bāra un šefpavāra Pāvela Skopas un viņa radošās komandas. Lai baudītu vakariņas restorānā KOYA, nepieciešama iepriekšēja un savlaicīga rezervācija.

Vakariņas Hotel Spa Arkadia

Valentīndienā uz vakariņām aicina arī Hotel Arkadia, piedāvājot četru kārtu romantiskas vakariņas. Vakariņu cena divām personām ir 40 EUR.

Viesnīca: HOTEL SPA ARKADIA / http://www.hotelarkadia.lv
Viesnīca: HOTEL SPA ARKADIA / www.hotelarkadia.lv

Kulinārs piedzīvojums Baltic Beach Hotel

No 14. līdz 16. februārim īpašs piedāvājums visiem mīlniekiem būs pieejams arī Baltic Beach Hotel,kas aicina savus viesus kļūt par daļu no kulināra piedzīvojuma. Vakara gaitā būs gan iespēja nobaudīt ēdienus no visas Eiropas, gan dzirdēt slavenas kompozīcijas pianista izpildījumā.

Visenīca: BALTIC BEACH HOTEL & SPA / http://www.balticbeach.lv
Visenīca: BALTIC BEACH HOTEL & SPA / www.balticbeach.lv

Afrodiziakiem bagāta maltīte Light House Jurmala

Viesnīca Light House Jurmala šajos svētkos aicina pārsteigt mīļoto un izbaudīt romantiskas brīvdienas divatā. Valentīndienas vakariņu piedāvājumā ietilpst īpaši šim vakaram veidota afrodiziakiem bagāta trīs kārtu ēdienkarte divām personām. Piedāvājuma cena ir 120 EUR divām personām, bet, rezervējot vienu no viesnīcas uzlabotajiem vai VIP numuriem, romantiskas vakariņas būs dāvanā.

Restorāns: LIGHT HOUSE JURMALA / http://www.lighthousejurmala.lv
Restorāns: LIGHT HOUSE JURMALA / www.lighthousejurmala.lv

Sirsnīga Valentīndiena Rožmalās

Viesnīcas Rožmalas komanda arī būs parūpējusies par Valentīndienas vakariņām, piedāvājot trīs kārtu svētku ēdienkarti, dzirkstošo vīnu, šokolādes strūklaku, kā arī dzīvās mūzikas izpildījumu, un tas viss pieejams par 18 EUR no personas. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Atpūtas komplekss: ROŽMALAS
Atpūtas komplekss: ROŽMALAS

Valentīndienas nedēļas nogale Skrundas muižā

Skrundas muiža aicina visus mīlētājus izmantot piedāvājumu no 14. līdz 17. februārim un pavadīt nedēļas nogali pie viņiem. Valentīndienas nedēļas nogales piedāvājumā ietilpst nakšņošana divām personām vienu nakti, sešu kārtu svētku vakariņas, kā arī brokastis. Piedāvājuma cena ir sākot no 119 EUR, un tas pieejams tikai ar iepriekšēju rezervāciju.

Svinību vieta: SKRUNDAS MUIŽA / http://www.skrundasmuiza.lv
Svinību vieta: SKRUNDAS MUIŽA / www.skrundasmuiza.lv

Valentīndienas piedāvājums visa mēneša garumā Hotel Jūrmala SPA

Viesnīca: HOTEL JŪRMALA SPA / http://www.hoteljurmala.com
Viesnīca: HOTEL JŪRMALA SPA / www.hoteljurmala.com

Hotel Jūrmala SPA aicina savus viesus izbaudīt Valentīndienas īpašo piedāvājumu visa mēneša garumā, piedāvājot iespēju apmesties viesnīcā un baudīt tās priekšrocības sākot no 99 EUR par divām personām.

Randiņš Jūrmalā Kurshi Hotel & Spa

Kurshi Hotel & Spa Jūrmalā aicina uz romantisko randiņu.

Mīlestības mēnesī, aicinot palutināt mīļoto un uzaicināt uz romantisku tikšanos Jūrmalā  – pastaigu gar jūru, nakšņošanu ērtā, romantiski noformētā numurā, nesteidzīgām brokastīm, spa atpūtu un gardu maltīti.

Viesnīca: KURSHI HOTEL & SPA / http://www.kurshihotel.lv
Viesnīca: KURSHI HOTEL & SPA / www.kurshihotel.lv

Koncerts Sapnis par vasaras nakti

Ja vēlaties mīļoto iepriecināt ar kādu koncertu, tad Lindas Leen un Riharda Lībieša koncerts Sapnis par vasaras nakti pilnībā atbildīs Valentīndienas noskaņai. Lindas un ģitārsta Riharda Lībieša mūzika izskanēs tropu dārza pilnmēness nakts atmosfērā Botāniskā dārza Palmu mājā. Zem neona gaismēnu pielietiem palmu zariem sēdvietas būs izkārtotas tā, lai balodīši var atrast divvientulību, kāds vienītī pabūt ar mūziku un sevi vai silti saspiesties kopā ar draugiem.

Publicitātes foto/ Biļetes: BIĻEŠU PARADĪZE
Publicitātes foto / Biļetes: BIĻEŠU PARADĪZE

Koncerts Latino Love Songs

Savukārt, tie, kam patīk karstasinīgāki mūzikas ritmi, 14. februārī var apmeklēt īpašo Valentīndienas koncertu mūzikas namā Daile – Latino Love Songs, kuras izdziedās Elza Rozentāle kopā orķestra Rīga bigbendu Raita Ašmaņa vadībā.

Publicitātes foto / Biļetes: BIĻEŠU PARADĪZE
Publicitātes foto / Biļetes: BIĻEŠU PARADĪZE

Valentīndiena pozitīvā noskaņā improvizācijas šovā Spiediens

Ja Valentīndienas vakaru vēlaties pavadīt nepiespiestā atmosfērā un kārtīgi izsmieties, tad jādodas uz improvizācijas šovu Spiediens, kura īpašais viesis 14. februārī būs arī dziedātāja Māra Upmane-Holšteine.

Publicitātes foto / Biļetes: SPIEDIENS.LV
Publicitātes foto / Biļetes: SPIEDIENS.LV

Sveču liešanas meistarklase

Pavisam interesantu veidu, kā pavadīt Valentīndienu, piedāvā veikals Latvijas Sveces, aicinot pārus un ne tikai uz Valentīndienas sveču liešanas darbnīcu, kurā tiks veidotas gan eko sojas vaska sveces, gan degustēts vīns, šampanietis un uzkodas. Romantisko noskaņu radīs ne tikai sveces, bet arī ģitāras pavadījums. Vairāk var uzzināt: info@latvijassveces.lv

Foto no LATVIJAS SVECES FB soc. konta / Pasākuma info
Foto: LATVIJAS SVECES FB soc. konts / www.facebook.com/LVSveces/
FOTO: ANNIJA VELDRE, LINDA LAUVA