VALENTĪNDIENAS ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

VALENTĪNDIENAS ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Foto: EMĪLIJA BOGDĀNOVA / www.ebphotography.lv

Mīlēt un sagādāt pārsteigumus viens otram pavisam noteikti var jebkurā laikā, tomēr Valentīndiena ir vēl viena skaista diena, ko atzīmēt. Romantiskas vakariņas, koncerta vai kino apmeklējums, SPA vakars – svarīgākais ir būt kopā un svinēt mīlestību. LĪGAVĀM apkopoja romantiskākos Valentīndienas piedāvājumus gan Rīgā, gan ārpus tās.

Romantisko vakariņu piedāvājumi

ST. PETRUS restorāns pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā aicina pateikt, ka mīli ar lieliskām vakariņām. Restorāns St. Petrus sagatavojis Valentīndienas īpašo piedāvājumu, iekļaujot četru kārtu ēdienkarti, piemeklētus dzērienus, kā arī dziedātājas un The Voice of Poland šova dalībnieces Elenas Matules uzstāšanos. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.STPETRUS4

Uz Valentīndienas vakariņām aicina arī restorāns FERMA, piedāvājot gastronomisku piedzīvojumu skaistā un gaumīgā muzikālā atmosfērā, papildinot piecu kārtu gardēžu vakariņas ar romantisku koncertu jaunā un talantīgā mākslinieka The Ludvig izpildījumā. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

OSTA – Restorāns ar skatu aicina uz Valentīndienas randiņu – vakariņām un koncertu. Vakariņas notiks sveču gaismā, un koncertu sniegs šarmantā dziedātāja Katrīna Gupalo un izcilais pianists Andrejs Osokins. Valentīndienā iedvesmos skaistākās franču mīlestības dziesmas, amerikāņu kino mūzika, burvīgas klavieru miniatūras, kā arī Katrīnas Gupalo oriģinālkompozīcijas. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

_Osta-055

AmalijaLV_foto_Osta-014

Romantika, dārzs, sveces un sarunas – tie ir atslēgas vārdi, kas raksturos Valentīndienas vakariņas restorānā PIRAMĪDA. Mīlestības svētkos restorāns vēlas pārsteigt savus viesus un aicina uz romantiskām četru kārtu vakariņām no šefpavāra Artūra Bruča. Pie tam būšot gan burvīga atmosfēra, gan krāšņi literārie stāsti. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

PIRAMIDAY

LAIVU CENTRS restorāns aicina pārsteigt savu mīļoto Valentīndienā ar patīkamu vakaru, baudot četru kārtu ēdienkarti. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

LAIVUCENTRS

Greznu Valentīndienas piedāvājumu sagatavojis arī GRAND PALACE HOTEL restorāns, piedāvājot saviem viesiem vairāku kārtu vakariņas. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

GRANDPALACER

Arī Rīgas centrā atrodošie restorāni MIO un VILLAMOR, kas jau ikdienā izceļas ar romantisku atmosfēru, sola parūpēties par Valentīndienas īpašajiem vakariņu piedāvājumiem ar burvīgu atmosfēru, uzkodām, vīnu un īpašu ēdienkarti.

MIO

VILLAMOR

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / http://www.kristinegrinvalde.com
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / http://www.kristinegrinvalde.com
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Restorāns pašā jūras krastā LIGHT HOUSE JURMALA sarūpējis īpašu Valentīna dienas piedāvājumu Mīlestības garša. Piedāvājumā ietilpst īpaši šim vakaram veidota afrodiziakiem bagāta četru kārtu ēdienkarte un šampanieša pudele. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Foto: LINDA LAUVA / http://www.lindalauva.com
Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com
Foto: LINDA LAUVA / http://www.lindalauva.com
Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Restorāna BALTVILLA šefpavārs Antons Konstantinovs izveidojis īpašu mīlestības dienas ēdienkarti un aicina to nobaudīt Valentīndienā. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

BALTVILL

Tiem, kas grib izrauties ārpus Rīgas burzmas, patiks Valentīndienas vakariņas MĀRCIENAS MUIŽĀ – mīlētājus iepriecinās četru kārtu vakariņas. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

mārcienasmuiza

Valentīndiena Liepājā vienmēr ir laba ideja, īpaši tad, ja RED SUN BUFFET sagatavojis īpašu vakariņu ēdienkarti ar gardiem ēdieniem un piemērotiem kokteiļiem. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Tie pāri, kam garšo austeres, novērtēs BĪRIŅU PILS piedāvājumu, kas īpaši Valentīndienai restorāna ēdienkartē iekļāvuši Francijas austeres. Pie tam tiek runāts, ka austeres esot afrodīzijs, kas rosinot arī seksuālo apetīti. Un tas vēl nav viss – dāmas sagaida vēl kāds pārsteigums – neliela pērļu rota. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

birini

HOTEL SPA ARKADIA sola Valentīndienā parūpēties par burvīgu noskaņu, piedāvājot vairāku kārtu īpašās vakariņas. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.HOTELSPAARKADIA
Gada romantiskākajās vakariņās aicina ANNAS DESIGN HOTEL & SPA, norādot, ka būs sveču gaisma, dzirkstoša elegance, gaisā virmojoša mīlestība un lieliska atpūta. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Ādažos esošajā PORT HOTEL februāris pasludināts par Francijas, tātad – romantikas mēnesi. Valentīndienas vakarā, 14. februārī, Port Hotel restorāns būs sagatavojis īpašu ēdienkarti, bet muzikālus priekšnesums dāvās dziedātājs Mārtiņš Ruskis. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

restaurant_3

restaurant_2

Piedāvājumi ar nakšņošanas iespējām

Romantisku Valentīndienas vakaru ar nakšņošanu aicina pavadīt MĀLPILS MUIŽA, piedāvājot gan īpašas vakariņas muižas restorānā, gan 15 procentu atlaidi viesnīcas pakalpojumiem, gan agrās brokastis ar glāzi prosecco. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Foto: MĀRCIS BALTSKARS / BALTIC PICTURES
Foto: MĀRCIS BALTSKARS / BALTIC PICTURES

BALTIC BEACH HOTEL & SPA parūpējies par Valentīndienas piedāvājumu no 9. līdz pat 18. februārim: ekskluzīva izmitināšana, atpūta SPA cienītājiem, gardas un romantiskas vakariņas ar īpašiem kokteiļiem, pārsteigumi un dāvanas no Lauma Lingerie. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Park_Wedding-ceremony

Valentīndienas piedāvājums SKRUNDAS MUIŽĀ ietver gan romantiskas vakariņas sveču gaismā, gan nakšņošanu un nesteidzīgas brokastis nākamajā rītā. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Skrundas-muiza-25

Skrundas-muiza-2

HOTEL JŪRMALA SPA Valentīndienas piedāvājumā iekļāvuši gan romantiskas vakariņas restorānā, gan nakšņošanas un SPA iespējas pāriem. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

jurmalaspa

Izklaides pasākumi

Lindas Leen un Riharda Lībieša – koncerts, kas 14. februārī notiks pusgaismā K.K. FON STRICKA VILLA. Balss un ģitāras dueta akustiskajā koncertā Introversijas skanēs dziesmas un to atdzejojumu lasījumi no jaunākā Lindas Leen albuma Digital Church un jau klasiskajiem Chameleon, Divi. Labākie dueti, Let’s Go Insane, latviešu tautas mūzikas un operu fragmentu interpretācijas, kā arī Riharda instrumentālie skaņdarbi ģitārai. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.

Par sava veida Valentīndienas klasiku jau kļuvis dziedātāja DONA koncerts ARĒNĀ RĪGA. Šogad 14. februārī Dons uzstāsies ar koncertprogrammu Pa ceļam. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.dons

Tie, kas Valentīndienā plāno būt Latgales pusē, noteikti var doties uz dziedātājas AIJAS ANDREJEVAS koncertu Mēs pārejam uz Tu, kas notiks Rēzeknē Latgales vēstniecībā GORS. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.aija

14. februārī Lielajā ģildē koncertu sniegs ģitāras virtuozs KASPARS ZEMĪTIS. Koncertā skanēs skaņdarbi no viņa jaunā albuma Vētra klusumā un ne tikai. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.zemīts

Kultūras pilī ZIEMEĻBLĀZMA Rīgā 14. februārī notiks trīs Latvijā zināmu mūziķu – Aivara Hermaņa, Raimonda Macata un Ērika Upenieka koncerts. Grupa atskaņos populāras džeza un pašu sacerētas melodijas savos aranžējumos. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.

Atzīmējot mīlestības svētkus, dziedātāja JOLANTA GULBE PAŠKEVIČA piedāvā īpašu fado mūzikas programmu O Amor A Portugal  Valentīna dienā 14. februārī, kas notiks Rīgas mākslas telpā. Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.jolantag

Kino apmeklējums Valentīndienā vienmēr ir lieliska ideja. Viena no šī gada gaidītākajām un romantiskākajām filmām noteikti ir Brīvība piecdesmit nokrāsās, kas ir pasaulslavenās triloģijas trešā jeb noslēdzošā daļa. Vairāk par filmu var uzzināt šeit.fifty_shades_freed_ver2

Piedāvājumi citos datumos

Mīlestības svētki JAUNPILS PILĪ – visu mēnesi! Februāris ir Mīlestības mēnesis Jaunpils pilī. Visu februāri Jaunpils pilī pāri aicināti baudīt piedāvājumus romantiskiem vakariem Muižkunga brīvdiena un Viduslaiku sapni divatā, bet 10. februārī notiks Mīlestības balle. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Laulibas_JaunpilsPils-8-1024x682

Valentīndienas ieskaņās jau 11. februārī DIKĻU PILS aicina uz mīlestības svētku vēlajām brokastīm. Visiem viesiem tiks gards kompliments no pils šefpavāra Jāņa Siliņa un glāze komplimentāra dzēriena no restorāna. Protams, arī auksto un karsto uzkodu bufete un gardi deserti. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

Ja Valentīndienu vēlaties padarīt mazliet garāku, tad LIEPUPES MUIŽA piedāvājums būs kā radīts jums. Liepupes muiža februārī piedāvā ne tikai īpašu programmu Romantiskie ziemas sapņi, bet arī sestdien, 17. februārī, muižas restorānā būs iespējams baudīt vakariņas romantiskās noskaņās. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

LIEPUPEM

Valentīndienas vēlās brokastis SPA HOTEL EZERI piedāvā 18. februārī. Viesus priecēs gan gardi ēdieni, gan dzīvā mūzika. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

EZERI

SEMARAH HOTEL LIELUPE sarūpējis kādu īpašu pasākumu – LA LA LIELUPE, kas notiks 16. februārī. Romantisko svinību programmā ietilps gan dzīvā mūzika, izklaides no iluzionista, stand up šovs, dejas, konkursi un trīs kārtu vakariņas. Vairāk par piedāvājumu var uzzināt šeit.

SEMARAH