VISMODĪGĀKAJĀM LĪGAVĀM

VISMODĪGĀKAJĀM LĪGAVĀM
Oscar de la Renta

Ņujorkas modes nedēļai noslēdzoties, nākas secināt, ka ikviens dizainers 2017.g. pavasara/ vasaras kolekcijā ir aizlienējis elementus no līgavu kleitām. Vai otrādi, piedāvā tērpus līgavām. Iedvesmojies vai  izvēlies!

Marchesa

It visa Marchesa 2017.g. pavasara/vasaras kolekcija dvesmo pēc romantikas, princesēm un fejām. Neatkarīgi no šīs liriskās formas, no Marchesa vērts pārņemt poētiskos, siltos pasteļtoņus vai lakoniskās vēsi zilās auduma nokrāsas.

Brandon Maxwell

Stilista – dizainera Brendona Maksvela kolekcijas tērpi ir paredzēti kāzām urbānā pilsētā, un atturīgām, izsmalcināti glamūrīgām personībām.

Rodarte

Māsas Keita un Laura no zīmola Rodarte ir radījušas izstrādājumus, kuri kombinēti divās galējībās – roķīgumā un sapņainumā. Sievišķīgas mežģīnes, bohēmiski volāni un to salikums – ekscentrisks, drosmīgs un eklektisks.

Monique Lhuillier

Monique Lhuillier vienmēr ir bijis kāzu modes iedvesmas un iegādes avots. Arī šoreiz, no spalvām rotātām princešu stila kleitām līdz dīvām piemērotiem izstrādājumiem ar dramatiskiem šķēlumiem. Un visām kopīgais – citas kontrastējošas krāsas elementi.

Oscar de la Renta 

Oscar de la Renta kā ierasts – klasisks, konkrēts, precīzs un skaidrs piedāvājums visdažādākajām personībām un dažādākajām svētku norises vietām. Atliek tik neapjukt mežģīnēs, zelta krāsas izšuvumos, dažādos garumos un strukturālajās formās.

Carolina Herrera

Carolina Herrera ir piemērs izsmalcitātībai un augstai klasei. Pat maigākā un naivākā princešu stila kleita ir īpaša, aršķirīga un galvenais – mūsdienīgi atbilstoša aktuālajām modes tendencēm.

Self – Portrait

Kulta zīmols, kura slavas iemesls ir meistarīgs dažādu mežģīņu lietojums, nepieviļ arī šoreiz. Dažādu nokrāsu baltie toņi, kontrastējošas un romantiskas mežģīnes, bet salikums – roķīgs, mūsdienīgs un neformāls.

Delpozo

Lai gan Delpozo 2017.g. pavasara/vasaras piedāvājums varētu būt pārāk ekscentrisks tik tradicionāliem svētkiem kā kāzas, no zīmola vērts pārņemt lakonisma un askētisma mācību stundu, kurā pat romantiskie volāni palīdz pilnveidot dramatisma pilnu tērpu un tēlu.

Gabriella Hearst  

Brīvas klasikas un atturīga lakonisma cienītājām vērts aizņemties idejas no Gabriella Hearst. Zīmols demonstrē patīkami tīras un askētiskas formas, kurās tērpas līgavas personība netiks aizēnota un ļaus vēstīt par bohēmu un radošu enerģiju.

Jonathan Simkhai 

Bohēma un glamūrs, 1970. gadu noskaņa, mūsdienu tehnoloģijas un novatoriskas detaļas – Jonathan Simkhai ļoti roķīgi šikai līgavai.

Christian Siriano

Dizainers, iemēģinot roku kāzu kleitu dizainā sadarbībā ar zīmolu Kleinfeld, ir kļuvis par modernas līgavas must have vārdu. Un tas pateicoties viņa inovatīvajai un jauneklīgajai izpratnei, kura spēj balansēt uz modernuma un tradīciju robežas.