3 gadus ar mums

ABAVAS VĪNA DARĪTAVA

+371 26630022

abavas.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu ABAVAS VĪNA DARĪTAVA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Auglīgās Abavas ielejas vīna darītava

  • ABAVAS VĪNA DARĪTAVA ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar kvalitatīvu dzērienu darīšanu no Latvijā audzētiem augļiem un ogām;
  • Reiz radīts kā romantisks ģimenes bizness, bet ar gadiem apvienojoties trim ģimenēm - Barkāniem, Gadzjus un Krasovskiem tā kļuvusi par spēcīgu un augošu zīmolu, kas nes tādas vērtības kā saikne ar dabu, meistarība, drosme darīt un vēlme iezīmēt Latviju pasaules vīna kartē.
  • Abavas ražotos dzērienus piedāvājam iegādāties interneta veikalā;
  • Mūsu vīni tiek gatavoti pēc izkoptām un pārbaudītām un tradicionālām itāļu vīnadarināšanas metodēm, un tās mēs papildinām ar mūsu pašu oriģinālām inovācijām, tādejādi attīstot jaunu vīnadarīšanas virzienu!

Vairāk informācijas: ABAVAS VĪNA DARĪTAVA


Iepazīsties ar

ABAVAS SPĀRES STĀSTU

Ziemeļu tautas tic, ka cilvēks un daba ir nešķirami. Barkānu ģimene par savas vīndarītavas simbolu ir izvēlējusies spāri. Abavas ielejā tās ir sastopamas vairāk nekā 50 sugu veidā.

Spārei simboliski ir uzticēts pārvaldīt un apvienot to, kas nāk no zemes, ūdens un gaisa -abavas ielejas dabas velšu un cilvēka radošuma, un meistarības gara simbiozi. Abavas saimnieki ar dzērienu veidošanu citus dara laimīgus, paši izbauda dzērienu radīšanas prieku – no jaunām idejām līdz ražas novākšanai, sadarbojoties ar uzticamiem zīmola sekotājiem, prezentējot to tirgotājiem, vīnziņiem un žūrijai starptautiskos konkursos. Pateicoties lieliskai komandai un spītam, saražotais dzērienu daudzums katru gadu proporcionāli palielinās, un Abavas ar lepnumu varam sevi dēvēt par Latvijas lielāko vīnadarītavu.

ABAVAS UPES KRASTOS REIZ ATRADĀS VISTĀLĀK EIROPAS ZIEMEĻOS AUGOŠIE VĪNA DĀRZI. ABAVAS IELEJAS REĢIONS IR SENĀS KURZEMES DAĻA, KAS VĒSTURISKI IR BIJUSI PAZĪSTAMA AR PRASMĪGIEM VĪNDARĪŠANAS AMATA MEISTARIEM.
MŪSDIENĀS ŠAJĀ PUSĒ SAIMNIEKO KAISLĪGI JAUNĀS SKOLAS VĪNDARI – BARKĀNU ĢIMENE, KAS NOSAUKUŠI SAVU VĪNDARĪTAVU AUGLĪGĀS ABAVAS IELEJAS VĀRDĀ – ABAVAS.
Citi pakalpojumu sniedzēji