KĀZU NOSKAŅAS RĪGAS MODES NEDĒĻĀ

KĀZU NOSKAŅAS RĪGAS MODES NEDĒĻĀ
Foto: Mark Litvyakov

25. Rīgas modes nedēļā bez ikdienai paredzētām kolekcijām, divi Latvijas modes zīmoli ir domājuši arī par līgavām – naktstērpi no Amoralle un līgavu kleitas no Katyakatya Shehurina.

KATYA KATYA SHEHURINA

Ne velti Katyakatya Shehurina ir dēvējams par vienu no romantiskākajiem Latvijas modes zīmoliem. Ikviens tērps ir veidots no smalkākajām mežģīnēm, zīda un tilla, rotāti izšuvumiem un pat krāsās spilgtākais vai tumšākais ir arī piemērots kāzu dienai.  Meistarīgi tilla drapējumi un locījumi, mežģīnes kā stratēģes kailuma apslēpšanai, samta karaliskums, stilizēti pepluma volāni kā sievišķīga silueta akcenti, kontrastējoši melni aksesuāri un dekoratīvie elementi – sievišķības krāšņums smalkā izpildījumā.

AMORALLE

Savukārt, veļas zīmols Amoralle, kontrastā ir izaicinošs, seksuāli uzlādēts un iztēli kairinošs. Tomēr neiztikt arī bez delikātas romantikas dēļ smalkā tilla, mežģīnēm, zīda un samta, un dekoratīvajiem strausa spalvu un bantīšu rotājumiem. Amoralle ir pompozs, glamūrīgs karaliskums, kura erotika var būt aizraujošāka par kāzu tērpu jo ir baudāma vien tikai diviem acu pāriem.