LONDONAS MODES NEDĒĻAS AKTUĀLĀS STILA VĒSMAS

LONDONAS MODES NEDĒĻAS AKTUĀLĀS STILA VĒSMAS
Huishan Zhang

Salīdzinot ar Ņujorku, Londonas modes dizaineri un zīmoli rada izstrādājumus, kuri ir vairāk piemēroti ikdienas gaitām. Bet, pat tad, ir detaļas, kuras topošā līgava var asimilēt un no kurām iedvesmoties.

Antonio Berardi

Antonio Berardi ietur lakonisku un atturīgu stilu, kurš līgavai var kalpot par atgādinājumu, ka velns slēpjas detaļās. Zīmolam tā ir detaļu dekorativitāte, kurā ar smalkiem spalvu elementiem vai caurspīdīgiem audumu paneļiem parādīt ikviena tērpa unikalitāti.

Huishan Zhang

Meitenīga koķetērija, ekscentriskums un kičs ir Huishian Zhang astslēgas vārdi, kurus der iegaumēt arī topošajai līgavai. Un no šī zīmola aizlienēt idejas kāzu kleitu papildinošajam funkcionālajam apmetnim, jakai vai mētelim (ar dekoratīvām mežģīnēm, pērlēm un spalvām).

Preen By Thornton Bregazzi

Tradicionāli sievišķīgie elementi – mežģīnes, volāni pārradīti pa jaunam vai kombinēti neierastos, ekstravaganots siluetos. Preen izstrādājumi ir paredzēti dumpiniecei, alternatīvi domājošai līgavai, kurai kāzas ir pretošanās stereotipiem un tradīcijām.

Roksanda

Aizlienējama ideja par askētisku kāzu tērpu, kurš ir konceptuāli rotājams ar kontrastējošas krāsas dekoratīvajiem elementiem vai izvēloties atšķirīgu krāsu aksesuārus (kurpes, kuras var atbilst idejai par „kaut ko zilu”).

Temperley London

Bohēmiski noskaņotas sievietes ieroči – viegli krītoši, plandoši audumi, volānu kārtas un ziedu izšuvumi. Bet krāsu tonis – katras pašas izvēle un nostāja.