PARĪZES MODES VĒSMAS KĀZĀM

PARĪZES MODES VĒSMAS KĀZĀM

Parīzes modes dizaineri ir atpazīstami ar savu relaksēto un brīvo stilu. Vērtīgi, jo tā simboli kāzu tērpu spēj padarīt izsmalcināti elegantāku.

Alexander McQueen

Ekstravagantā modes nama piedāvājumā –  vintāžas stils, ampīra silueta ar paaugstinātu vidukļa daļu, maigas apdrukas un krāsas, un romantika ar roķīguma elementiem. Bet kā galvenais dekoratīvais elements – volāni.

Alexis Mabille

Ārkārtīgi relaksētie, vieglas kokvilnas tērpi būs ideāli piemēroti intīmai kāzu ceremonijai jūras krastā. Un nestandarta domātājai.

Alexis Mabille
Alexis Mabille
Alexis Mabille
Alexis Mabille

Andrew Gn

Andrew Gn modes ideja balstās galējībās – ar trīsdimensionālām aplikācijām bagātīgi dekorēti, klasisku formu tērpi, vai princešu stila romantiskās kleitas pasteļtoņos.

Chloe

Koptonis – vieglums, dekoratīvais elements – bantes, virsmas apdare- ar trīsdimensionāliem ziediem vai tādu pat dinamiku piešķirošiem volāniem. Un piemēroti gan racionālai lakonisma cienītājai, gan sapņainai romantiķei.

Christian Dior

Vēsturiskais modes nams vasarai piedāvā tērpties kā kāzās – baltā, liriski, poētiski un romantiski. Caurspīdīgu materiālu pikantērija, akcents uz plecu daļām, amizantas un humora pilnas apdrukas un izšuvumi.

Elie Saab

Disko dīvas, glamūra un ballīšu karalienes ieroči – mirdzums, dziļa V formas dekoltē un drosmīgi šķēlumi. Un tā kā līgava ir pasākuma zvaigzne, kā laba alternatīva romantiskajiem ziedu rakstiem, dekoratīvajos elementos zvaigžņu pārbagātība.

Giambattista Valli

Giambattista Valli ir visromantiskākās un sapņaini noskaņotākās līgavas izvēle. Arī viņam volāni ir galvenais elements, kurš piešķir formu un dinamiku (piedurknēs, svārku daļās vai viscauri).

John Galliano

Visdrosmīgāk un visintīmāk, John Galliano demonstrē vieglumu ar “nepareizību”, jutekliskumu ar caurspīdīgiem materiāliem, un cēlumu ar smalkumu un detalizētību.

Lanvin

Mirdzošs atlaiss vai zīds ir kāzu modes galvenais izejmateriāls, kurš uzvar ar valdzinošu virsmas mirdzumu, liegu piekļāvumu augumam un svinīguma asociācijām. Lanvin ir pašpārliecinātai līgavai, kura ģērbjas sev un nevis citiem, un neseko iedibinātajām kāzu tradīcijām.

Olivier Theyskens

Askētiska forma ar caurspīdīguma erotiku, atturību un vieglumu. Patīkams minimālisms, kurā vieta mirdzēt personībai.

Olivier Theyskens
Olivier Theyskens
Olivier Theyskens
Olivier Theyskens

Rochas

Piešķirot galveno lomu oriģināliem materiāliem un to rakstiem, Rochas savaldzina ar baltās krāsas tīrību, balansu starp sievišķību un meitenīgumu, askētiskumu un romantiku, radošumu un tradīcijām.

Rochas
Rochas
Rochas
Rochas
Rochas
Rochas

Valentino

Gadiem pārbaudītais modes zīmols Valentino zin, ko sievietei piedāvāt. Tas ir smalks trauslums, neierasti mežģīņu raksti, un erotiska un pavedinoša atturība.

Veronique Branquinho

Meitenīga romantika balansā ar sportisku funkcionalitāti un tās elementiem vissmalkākajos materiālos. Neierasti un tādēļ aizraujoši.

Wanda Nylon

Šāda varētu izskatīties futūristiska modes dāma – līgava. Sieviete, kura abstrahē ielu modi, pagātnes vēsmas un sportiskumu.

Wanda Nylon
Wanda Nylon
Wanda Nylon
Wanda Nylon