Bārs XIII

Pasaules līmeņa bārs
Bārs XIII

Bārs XIII atrodas Rīgas Jūgendstila epicentrā. XIII jūs varat baudīt pasaules līmeņa kokteiļus un izcilu Chef Reiņa Strazdiņa ēdienkarti. Pirms pievienoties XIII, jaunais un talantīgais šefpavārs, desmit gadus strādāja Rīgas labākajā resorānā Vincents. XIII ir viena no tām vietām, uz kuru brīvdienās stāv rindas un bez rezervācijām dabūt galdiņu vai vietu pie bāra nav vienkārši. 2015. gadā saņēmis Platinum Platter Awards kā labākais bārs Rīgā.

XIII bārmeņi regulāri trenē savas prasmes kokteiļu gatavošanā gan Londonā, gan Rīgā, rīkojot bārā pasaules labāko bārmeņu meistarklases. XIII bārmeņi visiem, kuri vēlas arī mājās iemācīties pasniegt smalkus kokteiļus, vada meistarklases. Ceturtdienās bārā notiek XIII Music Nights, kurās īpaši cilvēki, piemēram, Roberts Zīle, Aigars Nords, Māris Mihelsons, Alise Podniece, Bruno Birmanis un citi, spēlē savu mīļāko mūziku. Ikviens var lejuplādēt šīs playlistes Spotify (ej uz /XIII_Music_Nights).

Bāra XIII koncepcija un interjers veidots, ievdesmojoties no labākajiem Londonas bāriem. Tajā sastapsiet metropoles atmosfēru, Berlīnes 60. gadu interjera elementus un 80. gados radītus latviešu dizaineru misiņa un dzintarkrāsas gaismekļus, kas senāk rotāja kulta viesnīcu Rīdzene. Cigāru un privātu sarunu cienītājiem XIII ir izveidota nodalīta Cigāru istaba.

Darba laiks:

Pirmdiena – brīvs
Otrdiena – 16:00 – 23:00
Trešdiena – 16:00 – 23:00
Ceturtdiena – 16:00 – 23:00
Piektdiena – 16:00 – 01:00
Sestdiena – 16:00 – 01:00
Svētdiena – brīvs

Līgavām iesaka