[BREEZE} AQUAFIT STUDIJA

Esam šeit, lai līgava savā kāzu dienā justos un izskatītos lieliski
[BREEZE} AQUAFIT STUDIJA

Mēs esam vienīgā Aquabike studija Baltijā. [BREEZE} Aquafit koncepts ļauj sievietēm baudīt treniņus tādā līmenī un atmosfērā, ka gribas iet uz nodarbībām vēl un vēl, jo redzi kā mainās tava figūra un āda. Komplekss, kurā mēs apvienojam SPA un ūdens trenažiera nodarbības ir dabīgs un efektīvs. Mūsu studijā sieviete var ne tikai trenēties un apmeklēt masāžas vai ietīšanas, bet arī  palutināt sevi ar manikīru/pedikīru, apmeklēt kosmetologa vai uztura speciālista pakalpojumus. Mēs zinām ka sievietei vienmēr nepietiek laika sev, un piedāvājām gudru risinājumu.

Cilvēka dzīvības avots ir ūdens, kustība un dzīvotprieks. Balstoties uz šo pārliecību, esam izveidojuši [B R E E Z E} Aquafit studiju, kas apvieno visus šos trīs elementus savā pakalpojumā. Kustība udenī, procedūras veselam ķermenim un veselīga uztura bārs.

Kustība ūdenī

Īpašs ūdens trenažieris, kura burvība slēpjas iespējā vienlaikus sportot un palutināt ķermeni. Tas ir 3 vienā – ūdens, velosipēds, hidromasāža.

●Efektīvi sadedzina kalorijas – līdz 900 kcal

●Samazina svaru

●Nostiprina, veido gūžas

●Iedarbīgs cīņā ar celulītu

●Aktīvi uzlabo asinsriti un sirdsdarbību

●Mazina locītavu sāpes

●Tonizē ķermeņa ādu

●Samazina šķidruma aizturi, uzlabo limfas atteci

●Palīdz atgūt iepriekšēju formu pēc dzemdībām

●Uzlabo miegu un imūnsistēmu

Francūzietēm iecienītākais fitness!

Procedūras veselam ķermenim

Relaksējošas, attīrošas un ādas stāvokļa uzlabojošas masāžas un ietīšanas, veselības vingrošana, uztura speciālista konsultācijas, kā arī dažādas svara samazināšanas un Detox programmas.

Veselīga uztura bārs

Speciāli izmeklēti dzeramie ūdeņi, zaļie kokteiļi, tējas un veselīgas uzkodas. Katram klientam izstrādājam individuālu veselības programmu atkarībā no mērķu sasniegšanas un vēlāmā rezultāta – nomest svaru, uzlabot pašsajūtu, attīrīties, relaksēties. Visas procedūras un programmas tiek izveidotas un realizētas profesionāļu uzraudzībā.

Gaidīsim līgavas un kāzu viesus, lai sagatavotos kāzu dienai!

Līgavām iesaka