Cafe Film Noir

Gardēžu ēdieni un dzērieni
Cafe Film Noir

 

Cafe Film Noir ir ne tikai viena no modenākajām maltīšu baudīšanas vietām ikdienā, bet arī elastīgi pielāgojas ikvienam klientam, kas vēlas pasūtīt ēdināšanas pakalpojumus korporatīviem un tematiskiem pasākumiem. Uzņēmums ir aktīvs projekta Live Riga dalībnieks, kam izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Skandināvijas un Igaunijas tūrisma aģentūrām, līdz šim nodrošinot dažāda veida ēdienreizes vairākiem tūkstošiem tūristu.

Piedāvājumā ir ne tikai ēdiena pielāgošana pasākuma tematikai un speciālu ēdienkaršu izstrādāšana, bet arī grupu vīna degustācijas trijās valodās. To laikā vīnziņi piemeklēs visatbilstošāko vīnu katram šefpavāra ēdienam, radot iespējami harmoniskākās garšas pieredzes kombinācijas.

Cafe Film Noir viesiem piedāvā līdz 50 sēdvietu ziemas un līdz 100 sēdvietām vasaras sezonā, 150 vietu ietilpība kokteiļvakaros un spēj apkalpot līdz 600 viesu lielāka mēroga pasākumos kinoteātra Splendid palace zālēs. Uzņēmumam ir ievērojama pieredze lielu pasākumu ēdināšanas nodrošināšanā tādu prestižu zīmolu konferencēs kā Loreal Baltic, Lattelecom, Latvijas Olimpiskā komiteja, H&M veikala atklāšana u.c.

Līgavām iesaka