CHOPARD

Laulību gredzeni no pasaulē zināmākā luksusa rotaslietu zīmola
CHOPARD

Chopard laulību gredzeni – īsts mākslas darbs ar kvalitātes zīmi.

Juvilierizstrādājumi, līdzīgi kā laulības zvērests, ir dzīves neaizmirstamāko mirkļu liecinieki. Laulību gredzeni ir mūžīgi divu cilvēku savienības simboli.

Tas arī ir Chopard aicinājums – iemiesot skaistākos dzīves momentus nepārspējamos juvilierizstrādājumos. Ar saderināšanās un laulības gredzenu kolekcijām Chopard nams pavada mīlniekus soli pa solim ceļā uz brīnišķīgāko viņu dzīves dienu.

Chopard laulības gredzenu vēl viena pievienotā vērtība ir tā, ka tie tiek izgatavoti no ētiskā zelta un ar  augstākās kvalitātes dārgakmeņiem. Tas tiek apliecināts ar Chopard sertifikātu, ko klients saņem kopā ar iegādāto juvilierizstrādājumu.

Mēs zinām, ka izvēlēties laulības gredzenus pārim ir ļoti īpašs notikums, tādēļ, vienmēr mūsu salonveikalā tos radam kā mazus svētkus. Laulības gredzenu iegādi pāris atcerēsies visu mūžu. Parasti, ja pāris vēlas, pasniedzam atdzesētu šampanieti, piedāvājam uzmērīt visus interesējošos laulību gredzenu veidus, nosakam precīzu izmēru, nesteidzinam klientus un ļaujam šo procesu izbaudīt. Šis ir brīdis, kad jāļauj pārim nesteidzīgi pieņemt lēmumu.

Atklājiet sev Chopard pasauli!

Līgavām iesaka