Dombrovski

Veiksmīgs un atpazīstams kāzu salons Rīgā
Dombrovski

Dombrovski – veiksmīgs un atpazīstams kāzu salons Rīgā, kurš slavens ar savām greznajām Eiropas stila kāzu kleitām. Salonā pieejama liela izvēle dažāda stila kleitām. No maigas princeses līdz pat greznai nārai. Jebkura līgava pie mums varēs atrast savu sapņu kleitu. Kā arī mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties visus nepieciešamos aksesuārus: plīvurus, aksesuārus matiem, auskarus u.c.

Mūsu dizaineri seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, kā arī uzmanīgi ieklausās jūsu vēlmēs un idejās. Katra kleita salonā ir izveidota ne tikai ar dizaineru, bet arī ar mūsu mīļo līgavu palīdzību. Līgavu vēlmes kļūst par reālitāti. Dombrovski dizaineri izmanto tikai augstākās kvalitātes audumus: franču un spāņu mežģīnes, zīdu, tillu, mikado u.c.

Salona Dombrovski unikalitāte slēpjas lielajā darba pieredzē. Mūsu konsultanti vienmēr ir gatavi palīdzēt un atrast to ideālo izskatu ikvienam, kurš atnāks uz mūsu salonu. Labs garastāvoklis, smaids un pozitīvas emocijas, kā arī jūsu sapņu kāzu kleita – tas ir tas, ko jūs varat sagaidīt no mums.

Līgavām iesaka