ELĪNA PEKULESA

Radu skaistus mīlestības stāstus no pirmā otas pieskāriena, uzliekot makeup līdz saldajam kāzu tortes kumosam
ELĪNA PEKULESA
  • +37126378877
    +3712637****

Kāzas ir viena no īpašākajām dienām dzīvē un tā paskrien tik ātri, ka kaut kas var palikt nepamanīts. Skatoties fotogrāfijas, varēsiet izbaudīt šo vienreizējo notikumu vēlreiz, pamanīt to kas, iespējams, palika nepamanīts.

Tā kā būsiet daudz laika un enerģijas ieguldījuši kāzu detaļās, kuras veido kopējo noskaņu, veltu arī tām īpašu uzmanību. Tas rada neatkārtojamu, piesātinātu un patiesu kāzu stāstu. Es rūpēšos par to, lai tvertu prieka, laimes un aizkustinājuma mirkļus visas dienas garumā.

Esmu par oriģinālām un interesantām kāzu svinībām, galvenais, lai tās ir JŪSU – tieši tik īpašas un unikālas kādi esat paši!

Nozīmīgs priekšnoteikums skaistām fotogrāfijām ir, lai jūs justos ērti un komfortabli, tāpēc noteikti iesaku iepriekš satikties, iepazīties, pārrunāt vēlmes, kā arī uztaisīt pirmskāzu fotosesiju. Tas ir lieliskākais veids kā parūpēties, lai kāzu fotogrāfijas būtu tādas, kādas vēlaties.

Investīcija kāzu fotogrāfijās ir daudz nozīmīgāka, kā sākotnēji varētu šķist, jo tā ir tā viena lieta, kura paliks vēl ilgi pēc kāzām un, kuras vērtība, gadiem ejot, tikai pieaugs.

 

Līgavām iesaka