FAT CAT eklērnīca

Visgardākie eklēri, kūkas, mini eklēri un eklēru kūkas
FAT CAT eklērnīca

Mēs esam par to, ka dzīve ir jāsvin! Neparasti un ar baudu – gan svētkos, gan ikdienā. Ja meklē ko interesantāku par tradicionālo kāzu kūku, te nu mēs esam!

Stends ar eklēriem kūkas vietā, vai kā saldumu galda papildinājums? Lieliska ideja! Un kāpēc gan lauzīt galvu par dāvaniņām viesiem, ja var viņus iepriecināt, sagaidot ar mini eklēriem? Tāpat varam Tev pagatavot gan eklērus sirds formā, gan kā ciparus vai iniciāļus. Arī kāzu kūku varam pagatavot no eklēriem, bet, ja sirdsapziņa neļauj atkāpties no kārtīgas klasiskas kāzu kūkas, ar lielāko prieku izcepsim arī to!

Mēs ticam, ka Tu novērtē kvalitatīvus un dabīgus produktus, tādēļ izmantojam tikai dabīgas izejvielas. Visi mūsu eklēri un kūkas tiek rūpīgi apčubināti, jo gatavojam tos ar sirdi, platu smaidu, un no A līdz Z ar rokām.

Ikdienā pie mums pieejami aptuveni 25 dažādi eklēru veidi, kas katru dienu mainās, bet kopā to ir vairāk nekā 200 – pagatavosim Tev visu, kas vien ienāk prātā, ieteiksim interesantākās garšu kombinācijas, pieskaņosimies jebkādām kāzu krāsām, un ar sajūsmu realizēsim dažādas idejas un formas!

Līgavām iesaka