GARDEN CAKES

Pasakainas biskvītkūkas, gaisīgas musa kūkas, garšu eksplozija kapkeikos
GARDEN CAKES
Garden cakes

Saistītie kāzu stāsti

Garden Cakes kūkas ir radušās skaistu notikumu, spilgtu ceļojumu un romantisku stāstu rezultātā, tādēļ katrai kūkai ir savs raksturs, īpašā garša un slepenā sastāvdaļa.

Mūsu kūku biskvīti ir sulīgi un pufīgi, tos var ēst vienus pašus, bet krēmi – ogaini, gaisīgi un saldenskābi, gatavoti no tīriem ogu biezeņiem un kvalitatīvas Beļģu šokolādes. Svaigas pistācijas un rožūdens tiek piegādāti no Irānas, garšvielas – no Austrumiem, bet vaniļas pasta no Madagaskaras. Katras kūkas dizains ir smalks, vienreizējs un elpu aizraujošs roku darbs – vai tās ir šokolādes rozes zelta putekļos, organiskie ziedi vai karameles lāstekas.

Mūsu konditorejas izstrādājumi ir ekskluzīvi un vienreizēji, jo vienā kūkā ir līdz pat trīs atšķirīgiem krēmiem, kā rezultātā, katrs kumoss ir garšu eksplozija, kas raisa sajūsmu. Ar mūsu kūkām garšas baudījums būs īpašs un neaizmirstams jūsu kāzu mirklis.

Piedāvājumā:

  • Sezonas hīts Eksotika: mitrs, piesātināts šokolādes biskvīts ar mango – marakujas krēmu, marakujas pildījumu un tumšās šokolādes krēmu. Kūka, kas vieno un garšo visiem.
  • Sarkanais velvets – samtains un sulīgs biskvīts ar Taiti vaniļas krēmu un zemeņu – līči augļu pildījumu. Grezna kūka gan savās garšās, gan izskatā, jo biskvīts ir koši sarkans, bet krēms – spilgti balts ar kraukšķīgām vaniļas sēkliņām un svaigu, saldskābu pildījumu;
  • Zelta Rudens kūka – safrāns, ķirbis, karamele, smiltsērkšķis un apelsīns – grezna, sātīga un samtaina kūka;
  • Ogas un Šifons – gaisīgs biskvīts, svaigs rabarberu confi, zemeņu – baltās šokolādes krēms un upeņu krēmsiera krēms;
  • Kapkeiku torņi ar mini kūku etažiera galā – skaits, interesants un ērts kāzu kūkas pasniegšanas veids;
  • Kapkeiki – mūsu firmas zīme. Šo mini kūciņu veido pufīgs biskvīts, krēmīgs pildījums un gaisīgs garnējums. Šīs sezonas populārākie: tumšā šokolāde – avenes – čili, zemene – rabarbers – baltā šokolāde, lazdu rierksti – piena šokolāde, tumšā šokolāde – mango – marakuja, sāļā karamele un citi;
  • Musa kūkas, kuras sastāv no četrām līdz piecām atšķirīgām kārtām un ir pārklātas ar grezno spoguļglazūru.

Līgavām iesaka