Golden Saga

Dāvanas svarīgākajiem dzīves notikumiem
Golden Saga

Golden Saga veikalos atradīsiet burvīgas idejas jebkuriem dzīves svētkiem, tai skaitā arī pūra dāvanām, ko jaunlaulātie varēs iekļaut vēlmju sarakstā saviem viesiem.

Klasiski sudraba galda piederumu komplekti, kas vēlāk tiks likti Ziemassvētku vakariņu galdā, pie kura pulcēsies ģimene un draugi, un ko varēsiet ar lepnumu nodot nākamajām paaudzēm.

Jau tik ierasto standarta glāžu komplektu vietā piedāvājam fantastiskus izstrādājumus greznotus ar zeltu un sudrabu, kas tikai jūsu neskaitāmo kāzu jubileju vakaros dāvās patīkamus un siltus atmiņu brīžus.

Sudraba piederumu komplekti jūsu pirmdzimtajam – tas ir tik mīļi un reizē svinīgi: kārbiņas pirmajai matu šķipsnai vai zobiņam, klasiskās karotītes, krūzītes, un citas mīļlietiņas.

Gleznas un interjera prieksmeti ar zelta un sudraba pārklājumumiem jūsu mājokli pārvērtīs par karaliskiem apartamentiem.

Jūsu ģimenes altārī goda vietu ieņems Svētās Dievmātes vai citu svēto ikonas.

Nākotnes drošības spilvenam noderēs zelta stienīši, kas gadu gaidā kļūs tikai vērtīgāki un uzkrājoties no gada gadā kalpos finansiālajai drošībai un bezrūpīgām vecumdienām.

Lai katra jūsu diena ir kā svētki!

Juvelierizstrādājumu veikali Golden Saga:

  • Rīgā: t/c Domina Shopping, t/c Origo, t/c Mols, t/c Galleria RigaTeātra ielā 12Outlet veikals – Dzirnavu ielā 119, t/c A7 (Ķekavā);
  • Liepājā: t/c Kurzeme 2. stāvā, t/c Baata;
  • Daugavpilī: Saules ielā 55Alejas ielā 67;
  • Rēzeknē: Latgales ielā 20, t/c Rēzekne 2. stāvā;
  • Valmierā: Rīgas ielā 14, t/c Valleta;
  • Jēkabpilī: Vienības ielā 1a, t/c Mego, Rīgas ielā 213, t/c Sala.

Līgavām iesaka