Pullman Riga Old Town 5* viesnīca un Equus Restaurant & Bar

Kāzas elegantā un modernā pieczvaigžņu viesnīcā
Pullman Riga Old Town 5* viesnīca un Equus Restaurant & Bar
Viesu skaits: 160

PULLMAN_logo

Viesnīca Pullman Riga Old Town izvietota 18. gadsimta barona Minhauzena bijušajā zirgu stallī Vecrīgā un, apvienojumā ar mūsdienu arhitektoniskajiem risinājumiem un interjera dizainu, sniedz neaizmirstamu telpas baudījumu. Restorāna nosaukums EQUUS tulkojumā no latīņu valodas nozīmē zirgs un izvēlēts atbilstoši vēsturiskajam telpu pielietojumam.

Izsmalcinātais un elegantais interjers ieturēts skandināvu stilā, apvienojot koka siltumu, atsegto ķieģeļu mūru burvību un latvisko neitrāli dabisko krāsu gammu.

Equus ir lieliska vieta saderināšanās vakariņām, laulību ceremonijai un kāzu svinībām sākot no 15 līdz 160 personām.

Katrā no zālēm Atrium un Appaloosa svinības ar galdiem var organizēt 70-80 viesiem, taču apvienojot abas zāles var uzņemt līdz pat 160 personām.

Restorāna Equus firmaszīme ir grila ēdieni, kas gatavoti izmantojot smalko Josper Grill un apvienojumā ar šefpavāra, multimākslinieka Sergeja Jaramišjana prasmi kļūst par neaizmirstamu baudījumu gardēžiem. Savukārt bārā vakaros uzstājas DJ, kas gādā par Pullman viesnīcas īpašo atmosfēru. Tea Deli piedāvā tējas ceremonijas tējas meistara Jurija Podusova vadībā un Pullman Vinoteca – plašu vīnu klāstu.

Viesnīcas Pullman Riga Old Town terasē 5. un 6. stāvā viesiem ir iespēja baudīt atspirdzinošu dzērienu ar skatu uz Rīgu. Svinības terasē piedāvājam baudīt gada silatjos mēnešos ar maksimālo ietilpību 40 personām.

SPA un labsajūtas zona ar saunu ir pieejama viesiem bez maksas, kā arī sporta un pilates telpas ar skatu uz Bastejkalna parku. Septītajā stāvā ir 20 m garš peldbaseins, no kura paveras skats uz Brīvības pieminekli un pilsētas kanālu.

Līgavām iesaka