Vitalitātes Akadēmija

Tavi zaudētie kilogrami mās tev ardievas uz neatgriešanos
Vitalitātes Akadēmija
  • + 371 26021062
    + 371 2602****
    + 371 29491306
    + 371 2949****

Rūpes par veselību, un garu, prasa piepūli, un bieži vien mēs atrodam daudz un dažādu attaisnojumu, lai kaut ko atliktu uz vēlāku laiku, vai neatrodam to nekad. Mēs meklējam attaisnojumus savam slinkumam, jo cilvēks savā būtībā ir slinks.

Bet, ja reiz tu atvērsi mūsu mājaslapu, tad būsi spēris mazu soli pretī labākai dzīvei un rūpēm par savu veselību un izskatu. Mēs ticam, ka spēsim palīdzēt tieši tev sasniegt izvirzītos mērķus un parūpēties par savu veselību, atjaunoties, justies labi gan iekšēji, gan priecāties par savām ārējā izskata izmaiņām, ko pamanīsi ne tikai tu, bet arī apkārtējie.

Šajā pasakainajā vietā, kur vītero putni, ganībās laiski pārvietojas zirgi, dīķos mīt zivis un no puķēm raisās salda smarža.. mēs palīdzēsim tev izmainīt uzskatus par veselīgu dzīvesveidu, rūpēm par sevi un savu izskatu.

Tavi zaudētie kilogrami mās tev ardievas uz neatgriešanos. Ja vien tu esi gatavs mainīt savu dzīvi un darīt to tieši tagad, mēs tev sniegsim atbalstu šajā ne vieglajā ceļā un kopā sasniegsim mērķus!

Lai uzturēšanās Akadēmijā un tievēšanas process būtu patīkamāks, mēģināsim lietderīgo apvienot ar patīkamo. Pēc ikdienas nodarbībām piedāvājam dažādus papildus pakalpojumus par atsevišķu samaksu.

Piesakoties iepriekš, kā arī saskaņojot laikus ar pieaicinātiem speciālistiem, Akadēmijā ir iespējamas nodoties arī dažādām skaistumkopšanas procedūrām, kā arī mūsu Akadēmijas zirgu stallis lepojas ar dažādu zirgu šķirņu pārstāvjiem. Zirgs kā ārstniecisks līdzeklis vienlaicīgi iedarbojas gandrīz uz visām cilvēka sensorajām sistēmām un stimulē gandrīz visu organisma sistēmu darbību.

Izmantojot zirgus ārstniecībā, tie labvēlīgi ietekmē kā cilvēka somatisko, tā arī psihisko stāvokli. Taču mūsu uzdevums nav ārstēt, bet gan zirgu labvēlīgo ietekmi vienkārši ļaut izbaudīt mūsu klientiem, sajust zirga siltumu, to īpašās kustības, lai relaksētos un baudītu apkārtnes burvību.

Akadēmijas klienti var piedalīties zirgu izjādēs vai vērot zirgu treniņu, dzerot pēcpusdienas tēju, ekskluzīvajā manēžas kafejnīcā. Šeit iespējams nodibināt ļoti ciešu kontaktu ar zirgiem, kuri caur īpašiem slēģiem ik pa laikam mīl ieskatīties kafejnīcā.

Precīza atrašanās vieta: Lejasraķi, Lažas pagasts, Aizputes novads, LV-3456.

 

 

Līgavām iesaka