KONKURSS – saņem DĀVANĀ Figura line VESELĪBAS UN SKAISTUMA KOMPLEKTU!

KONKURSS - saņem DĀVANĀ Figura line VESELĪBAS UN SKAISTUMA KOMPLEKTU!
Esi gatava savai skaistajai kāzu dienai!

Iegūsti slaidākas ķermeņa aprises un saņem DĀVANĀ Figura line VESELĪBAS UN SKAISTUMA KOMPLEKTU:

  •  9x abonomentu limfas plūsmas stimulācijas masāžu;
  • attīrošās kapsulas “Figura Line REFINE”;
  • organismu attīrošo augu tēju;
  • Figura Line pretcelulīta krēmu “MINT”

SEKO līgavām.lv facebook lapai

DALIES  ar šo ziņu

KOMENTĀROS raksti, kādēļ vēlies saņemt šo dāvanu

Laimīgo paziņosim LĪGAVĀM.LV Facebook lapā 25.maijā!

Piedāvājumu iespējams izmantot Figura Line Vecrīgas studijā.

Masāžas kurss

Masāža ar rullīšiem, celulīta gludeklītis, labā miega aparāts – kādus tikai apzīmējumus pa šolaiku sievietes nav veltījušas šai procedūrai. Tās būtība ir vienkārša – aktivizēt ķermeņa limfātisko sistēmu, kas ved pie veselības un ādas stāvokļa uzlabošanās, svara zuduma un ķermeņa apkārtmēru samazinājuma.

Kā limfas stimulācijas masāža uzlabo figūru?

Limfas stimulācijas masāžas laikā tiek nodarbināti gan ārējie muskuļi, gan notiek tieša iedarbība uz ādu. Rezultātā tiek iegūti tonizēti muskuļi, slaidāks augums, tvirtāka un stingrāka āda, kā arī mazāk izteikta tūska un celulīts. Visi šie procesi notiek pateicoties limfas plūsmas stimulēšanai un līdzi ar to – organisma attīrīšanai.

Pēc 12 reižu masāžas kursa “Figura Line” ir sekojošas ķermeņa aprišu izmaiņas:

  •  Vēdera apkārtmērs samazinās vidēji par 3,9 cm;
  • Gurnu apkārtmērs samazinās vidēji par 3,6 cm;
  • Augšstilbu apkārtmērs samazinās vidēji par 3 cm;
  • Roku augšdaļas apkārtmērs samazinās vidēji par 2 cm

Kā notiek limfas stimulācijas masāža?

Stundu garās limfas stimulācijas procedūras laikā speciālista klātbūtnē uz aparāta ieņemsiet 18 dažādas pozas – izmasēsiet pēdas, apakšstilbus, augšstilbus no visām pusēm, dibenu, vēdera augšējo un apakšējo daļu, sānus, rokas un plecu joslu. Visa procesa garumā Jūs nedaudz arī kustēsieties, kas sekmēs kaloriju sadedzināšanu.

Visas masāžas garumā ir iespēja ieslēgt un izslēgt infrasarkanās gaismas indikatoru, kas pastiprina masāžas efektivitāti par 70%. Infrasarkano staru viļņi sasilda ķermeni, un tas nodrošina fizisko un garīgo labsajūtu.

Masāžas kursa laikā katrai klientei tiek izstrādāta individuāla masāžas programma, lai pēc iespējas efektīvāk palīdzētu cīņā ar viņas problēmzonām. Kā arī pastāvīgajām klientēm tiek piedāvāta bez papildus maksas uztura speciālista konsultācija.

Attīrošās kapsulas “Figura Line REFINE”

“Figura Line REFINE” ir unikāls, īpaši Latvijā dzīvojošajām sievietēm izstrādāts Ziemeļu dabas vielu komplekss, kas palīdz  atbrīvoties no “nelāgajiem uzkrājumiem” – toksīniem.

Šīs ir speciāli “Figura Line” studiju tīklam izstrādātās un ražotās kapsulas ir mūsdienu vienmēr aizņemtajam cilvēkiem viena no ērtākajām un vienkāršākajām attīrīšanas metodēm. To sastāvā ir desmit dažādi ārstniecības augu ekstrakti, kas maigi, bet iedarbīgi attīra organismu, izvadot no tā toksīnus un šlakvielas.

DSC_4637

Organismu attīrošā augu tēja

“Figura Line REFINE” tēja ir iedarbīgs ārstniecības augu maisījums maigai, bet iedarbīgai organisma attīrīšanai.

Iedarbīgs pretcelulīta krēms “MINT” ar dabīgajām eļļām

“Figura Line” pretcelulīta krēma sastāvā esošās dabīgās eļļas palīdz izvadīt šlakvielas, veicina asinsriti, padara ādu elastīgu, mitrina un baro to.  Krēma aktīvie komponenti papildināti ar dabīgām ēteriskām eļļām, kas ir lielisks līdzeklis cīņai ar celulītu. Tas ir vislabākais palīgs tūskas mazināšanai un limfātiskās sistēmas aktivizēšanai īpaši vasaras sezonā.

DSC_4683

Skati aprakstu par Figura line šeit: Figure Line – kāzu skaistumkopšana