Šī gada frizūru un make-up tendences līgavām!

Šī gada frizūru un make-up tendences līgavām!

Katru gadu mēs ar nepacietību gaidām jaunākās kāzu kleitu dizaineru modes skates, lai smeltos iedvesmu ne tikai kleitu, bet arī make-up un frizūru idejām. Katrs gads nāk ar jaunumiem, un svaigs skatījums aksesuāru un dažādu rotu izmantošanā, kā arī grima tehniku uzklāšanā nebeidz pārsteigt. Piedavājam jums apskatīt spilgtākos no tiem, lai elegantu, romantisku un gaisīgu tēlu pārbagātībā jūs atrastu savai sirdij tuvāko.

IMG_5239

Viss no dabas dots un cukurkonfekšu toņi

Trends, kas jau kādu laiku ir novērojams, šogad kļuvis vēl spēcīgāks. Naturāls grims, dabīgie toņi, ar kosmētiku tikpat kā neskarta seja. Svaigs un gaišs ādas tonis. Arī matu sakārtojums turpina šo trendu – loku un cirtu tekstūras ir pavisam vieglas, dabīgas un bez liekas fiksācijas.

“Labāk mazāk, bet labāk” – saka mums tādi kāzu tēlu guru kā dizaineri Jenny Packham un Marchesa. Pasvītrosim savu dabīgo skaistumu.

Make-up tendences līgavām aizvien vairāk atgādina pasaku nimfu tēlus. Viegli mirdzoša āda, tikpat kā nemanāms grims. Otra tendence – konfekšu tēma. Rozā krāsai tajā neapšaubāmi ir vadošā loma, izvēloties acu ēnu krāsu, lūpu toni un vaigu sārtumu. Arī manikīra izvēlē cukurkonfekšu toņi ir spilgtākais trends.

svaiga starojoša ada

Savukārt sudraba lainera izmantošana, kā to piedāvā Sachin & Babi modes skates, noteikti patiks minimālisma piekritējām.

sudraba laineris_Sachi-Babi

Aksesuāros – ziedi un citādas diadēmas

Šajā trendā var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Jo tas ir tik sievišķīgs un romantisks. Turpinot iepiekšējās sezonās uzsākto bohēmisko tēmu, ziedi aksesuāros un matu rotās kļuvuši kuplāki, vairāk pamanāmi un spēcīgāk nosaka līgavas koptēlu. Dizaineri iesaka papildināt ar ziediem asimetriskas vieglas frizūras no viena sāna vai nekautrēties izmantot ziedu kroni. Vēl viena spilgta tendence  – citādas diadēmas. Liekamas matu sakārtojumā pakauša daļā vai kā kronis. Dažas atgādina kakla rotas un pat auskarus, kas likti matos. Arī diadēmu izvēlē dominē ziedu tēma. Un pavisam noteikti tās izskatās neikdienišķi, svaigi un pasakaini.

diademas matos

Bohēma matos

Bohēmiskam līgavas tēlam piemērots būs arī viegli viļņaino matu trends, turklāt karstākā aktualitāte šosezon ir vilnis matu garuma centrālajā daļā, pārējo matu garumu atstājot tikpat kā neieveidotu. Jaunums bohēmiskajā līgavas tēlā ir bizīšu un pinumu nevērīga sakārtojuma izveidošana, kā Houghton un Reem Acra skatēs. Pievienojiet smalkas pērlīšu sprādzes, un satiniet matus zemā astē. Vai arī veidojiet ar “ātru roku” tvisteru un bizīšu kopumu pakauša daļā.

tvisteri un pinumi _boho

Lentes

Lai cik vienkārši arī šķistu, izmantot lenti frizūrā, šis aksesuārs jau ir pierādījis savu aktualitāti kāzu modes skatēs. Krāsu izvēli atstājam jūsu ziņā – tās var būt pasteļtoņos, krāsainas vai monohromas. Atturīgā stila piekritējām noteikti patiks Oscar De la Renta piedāvātās baltās bantes solo klasiskajās frizūrās. Savukārt Marchesa iedrošina izvēlēties melnas velveta lentes, kombinācijā ar attiecīgiem auskariem.

lentes Marchesa

Publicitātes foto.

Skati pilnu profilu šeit: Jūlija Zolberga