Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Manifestācija: kā sasniegt to, ko vēlies?

Manifestācija: kā sasniegt to, ko vēlies?

Manifestācija ir savu kvēlāko sapņu un augstāko mērķu skaidra paušana un aktīva rīcība saskaņā ar tiem, kas rezultātā ved pie tavas labākās, laimīgākās dzīves.

Kā darbojas manifestācija?

Kā to savā grāmatā “Manifestē. 7 soļi uz vislabāko dzīvi” skaidro Roksija Nafusi, manifestācija ir spēja panākt to, ko vēlies, tā ir pašizaugsmes prakse, kas ietver arī citas prakses, piemēram, rūpes par sevi, sevis mīlestību un pozitīvu ieradumu ieviešanu. Tas nozīmē, ka manifestācija nebūt nav tikai par nākotnes vēlmju izteikšanu. Tā drīzāk ir par apzinātu būšanu tagadnē, jo, kā uzsver Roksija Nafusi, katrs pašizaugsmes ceļojums sākas ar apzināšanos.

Manifestācija balstās pievilkšanas likumā, kas nosaka, ka, mainot domas, mainās sajūtas, emocijas un vibrācijas, galu galā, arī realitāte. Īsumā izsakoties, mēs pievelkam to, ko izstarojam. Pie šī likuma atgriezīsimies vēl vairākkārt.

Apskatīsim septiņus Roksijas Nafusi definētos soļus ceļā uz mērķu sasniegšanu un savas vislabākās dzīves īstenošanu.

Pirmais solis - skaidri formulē savu redzējumu

Roksija Nafusi raksta, ka pirmais solis manifestēšanas ceļā ir savu vēlmju skaidra apzināšanās un iespējami precīza iztēlošanās jeb vizualizācija. Lai sapņi un mērķi piepildītos, ir jāmanifestē tas, ko patiesi vēlies un kas sniegs tev piepildījumu. Esi patiesa pret sevi un ļaujies saviem autentiskākajiem sapņiem. Manifestācija nedarbosies, ja mēģināsi piesaistīt to, ko tev šķietami vajadzētu vēlēties vai ko no tevis sagaida apkārtējie. Dažkārt cilvēki tiešām nezina, ko vēlas, un vadās pēc jau gataviem šabloniem. Taču, ja vēlies manifestēt savu labāko dzīvi, ir jāuzdod sev jautājums par to, ko tu patiesībā vēlies.

Definējot savus sapņus, jāatceras, ka manifestācija nav mantu pievilkšana, bet gan sevis mīlošākās un autentiskākās versijas atklāšana. Tādēļ lielākais uzsvars ir jāliek uz to, kāda tu vēlies būt, nevis ko tu vēlies saņemt. Te arī slēpjas biežākie pārpratumi par manifestāciju - cilvēkiem šķiet, ka manifestācija ir tāda kā pasūtījuma izteikšana visumam un attiecīgi viņi ir vīlušies, kad šo pasūtījumu nesaņem. Patiesībā manifestācija ir darbs ar sevi - veids, kā sevi vadīt pretim labākai un laimīgākai dzīvei.

Vizualizācija sapņu un mērķu īstenošanā palīdz galvenokārt divos veidos. Pirmkārt, pievilkšanās likums nosaka, ka mūsu vibrācijas ietekmē to, ko pievelkam. Tēli, ko vizualizējot veidojam prātā, rada sajūtu izmaiņas ķermenī, līdz ar to mainot arī vibrāciju. Otrkārt, kad regulāri vizualizējam, smadzenes maina uztveri atbilstoši iztēlotajam mērķim. Mēs sākam pierast pie šī mērķa un rīkoties saskaņā ar to - pamanām jaunas iespējas, atsijājot nevajadzīgo informāciju.

Lai vizualizācija būtu iedarbīga, svarīgi piebilst, ka tai jābūt konkrētai - jo detalizētāka tā būs, jo patiesāka tā šķitīs. Turklāt nepietiek ar iztēlošanos vien, vizualizējot ir arī jāsajūt. Ja pagaidām vēl nespēj konkrēti sev atbildēt uz jautājumu, ko vēlies un kāds ir tavs mērķis, tad vizualizē to, kā vēlies justies.

Otrais solis - atbrīvojies no bailēm un šaubām

šis solis Roksijas Nafusi septiņu soļu programmā ir viens no būtiskākajiem. Kā jau minēts, pievilkšanās likums paredz, ka mēs piesaistām to, ko izstarojam. Ja vēlies pievilkt labo un būt veiksmīga, tev šīs pozitīvās vibrācija ir jāizstaro. Otrais solis māca strādāt ar sevi un tikt vaļā no negatīvā, jo, tikai apzināti izvēloties domāt pozitīvas domas, kas izraisa augstas vibrācijas emocijas, dzīvē ienāk pārpilnība.

Dažkārt šī cīņa ar šaubām, bailēm un ierobežojošām pārliecībām prasa vairāk laika un pūļu nekā pirmais solis - vēlmju formulēšana un vizualizēšana. Var gadīties, ka nāksies pat pakāpties soli atpakaļ - kad sāksi atbrīvoties no bailēm un šaubām, apjautīsi, ka, iespējams, tavi sapņi un mērķi ir jāpapildina, jo iepriekš neuzdrīkstējies sapņot līdz galam.

Citiem vārdiem sakot, tu vari manifestēt tikai to, kam tici, ka esi to pelnījusi. Taču šo pārliecību vairumam cilvēku mazina zemapziņā mītošās bailes, šaubas un ierobežojošas pārliecības. Iespējams, ir kaut kas, par ko pat neuzdrīksties sapņot, jo šķiet, ka tas nav realizējams. Varbūt tu izvēlies nesapņot un neizteikt savas vēlmes skaļi, lai pasargātu sevi no neizdošanās un vilšanās. Izklausās absurdi, taču cilvēki tā sevi sabotē biežāk nekā varētu šķist.

Lai mazinātu baiļu un šaubu varu pār tevi, tās ir jāatpazīst. Izvairīšanās nepalīdzēs, tev tās ir skaidri jāapzinās, lai ar tām strādātu. šis iekšējais darbs sastāv no savu domu pārvaldīšanas, neļaušanās negatīvām domām un atbalstošu, spēcinošu domu kultivēšanas. Atspēko savus negatīvos uzskatus pašai pret sevi un aizstāj tos ar pozitīviem.

Pārveido scenārijus, kurus izspēlē domās, - tā vietā, lai domātu par visu, kas var noiet greizi, iedomājies visus iespējamos veidus, kā tas var izdoties. Ne tikai vizualizēšanā, bet arī valodā ir spēks, tādēļ lieto apstiprinošu valodu, vēlmes formulē pozitīvi un runā par to, ko vēlies, nevis par to, ko tu negribētu.

Sevis mīlestība - manifestācijas pamats

Otrajā punktā Roksija Nafusi stāsta arī par to, cik būtiska ir sevis mīlestības izkopšana un praktizēšana. Tikai mīlot sevi tu ļauj dzīvē ienākt pārpilnībai un piepildīties sapņiem. Ja tu pieņem sevi un tici tev, tu pacelies pāri bailēm, šaubām un ierobežojumiem. Mīlēt sevi var neskaitāmos veidos, taču tie visi balstās tajā, ka tev jāpieņem lēmumi, kas nāk par labu tev. Piemēram, tev jāizvēlas domāt pozitīvas domas, tev jāizvēlas pavadīt laiku ar cilvēkiem, kas tevi iedvesmo, tev jāizvēlas izkopt veselīgus ieradumus. Tam visam ir nozīme, jo rūpes par sevi liek tev justies labi un parāda visumam, ka atrodies pozitīvā vibrācijā.

Trešais solis - pielāgo uzvedību

Tāpat kā domas un rūpes par sevi, arī izturēšanās tiešā veidā atspoguļo mūsu pašvērtējumu. Manifestācija ir aktīva darbība un šajā solī tas parādās īpaši spilgti. Kā raksta Roksija Nafusi, pielāgot uzvedību nozīmē darīt tā, kā darītu cilvēks, par kuru vēlies kļūt. Viņa uzsver, ka šī tevis versija tevī jau pastāv - tā ir tava autentiskākā un arī spēcīgākā versija.

Kļūsti par enerģiju, ko vēlies pievilkt. Lai manifestētu pārmaiņas, tās vispirms ir jārada. Protams, kad rīkosies citādi, tu jutīsies citādi, sastapsies ar nezināmo un neierasto, bet zemapziņa, iespējams, vēlēsies palikt ierastajā. Jau pieminējām sevis sabotēšanu saistībā ar bailēm un šaubām. Neapzinātā tieksme palikt ierastajā ir vēl viens veids, kā tā var notikt. Tomēr centies to atpazīt un neļauties. Tev jāmācās dzīvot jaunajā, iespējām bagātajā dzīvē. Jo tur, kur ir ērti un ierasti, nekas nemainās. Tikai tad, kad kaut ko mainīsi un sāksi justies citādi, apzināsies, ka ar savu iekšējo spēku tu vari radīt brīnišķīgu un bagātīgu dzīvi, tevī radīsies iedvesma, vairosies radošums un dzims idejas.

Ceturtais solis - izturi visuma pārbaudījumus

Būtībā šis solis māca pacietību un ļaušanos. Saprotams, ka tad, kad būsi noformulējusi savas vēlmes, cīnījusies ar savām ierobežojošajām pārliecībām, gaidīsi rezultātu. Taču bez bailēm un šaubām ir arī citi aspekti, kas var ietekmēt sapņu piepildīšanos. Katram tie būs citādāki. Kādam būs jāatbrīvojas no vecā, lai dzīvē ienāktu kas jauns. Kādam būs jāatsakās no vilinošas iespējas, kas it kā ir laba, bet nav tieši tas, ko vēlies. Lai arī kādi būtu tavi pārbaudījumi, izmanto tos, lai attīstītu savu iekšējo spēku, spēju pielāgoties un drosmi.

Piektais solis - izjūti pateicību

Kā jau pamanīji, teju visos manifestācijas soļus pieminēts pievilkšanās likums. Jau runāts par to, ka jāatbrīvojas no negatīvām domām un sajūtām. Vēl viens veids, kā to izdarīt, ir pateicības praktizēšana. Roksija Nafusi raksta, ka pateicība ir viens no spēcīgākajiem emocionālajiem līdzekļiem, lai izkļūtu no zemām vibrācijām, sliktām emocijām un negatīvisma. Tavai motivācijai jābūt pozitīvisma un mīlestības piepildītai; ar negācijām pret šībrīža realitāti no tās neizkļūsi. Esi apzināta un klātesoša tagadnē, uzskaiti labās lietas, kas ar tevi šodien notika. Izsaki pateicību sev, dzīvei un pasaulei, jo tikai tā iegūsi vēl vairāk.

Sestais solis - pārvērt skaudību iedvesmā

šis solis saistīts ar diviem domāšanas veidiem - trūkuma un pārticības domāšanu. Trūkuma domāšana pieņem, ka tad, kad kādam citam ir tevis kārotais, tev tas nav pieejams. Savukārt pārticības domāšana zina, ka visiem visa būs pietiekami. Ja ir citam, tas nozīmē, ka var būt arī tev. Skaudība ir saistīta ar trūkumu un tā pievelk tikai vēl vairāk trūkuma. Tādēļ pārvērt skaudību tās pretmetā - iedvesmā. Ja kādam ir tas, ko tu vēlies, neapskaud, bet gan mācies un iedvesmojies.

Septītais solis - uzticies visumam

Visbeidzot, pēdējās solis Roksijas Nafusi manifestācijas programmā ir uzticēšanās. Kā viņa to skaidro, kad tu uzticies, tu vairs nešaubies un zini, ka viss notiks. Atgriežoties pie pievilkšanās likuma, jau zini, ka tava pārliecība un ticība ļaus piesaistīt visu, ko vēlies manifestēt.

Manifestācija - aktīva rīcība pretim sapņu un mērķu piepildījumam

Ja tai pievēršas rūpīgi, manifestācija ir vienkāršs, skaidrs un saprotams pašizaugsmes rīks, kas palīdz dzīvot apzinātu dzīvi, vairot pozitīvās domas, iemīlēt sevi un sasniegt kāroto. Manifestācija māca noticēt sev, rīkoties saskaņā ar savām vēlmēm un, galu galā, atbrīvoties un ļauties.

Tas ir tieši tik vienkārši - ja vairosi pozitīvo sevī, viss notiks.

Informācijas avots: Nafusi, Roksija. Manifestē. 7 soļi uz vislabāko dzīvi. Tulk. G. Graudiņa. Izdevniecība Helios, 2023

Raksta autore: Renāte Berga

Citi Raksti