V.O.V.A. LINGERIE

Sievietes izdaiļo pasauli! Mēs izdaiļojam sievietes!
V.O.V.A. LINGERIE
  • +371 67631209
    +371 6763****
    +371 26537870
    +371 2653****

Par V.O.V.A. Lingerie

V.O.V.A. veiksmīgi attīstās apakšveļas ražošanas tirgū jau 26 gadu garumā, ražojot kvalitatīvu, elegantu un ērtu sieviešu apakšveļu. Kompānijai ir milzīgs potenciāls un ražošanas jaudas kā vienai no lielākajiem apakšveļas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma darbībā liela nozīme ir eksportam – uzņēmums eksportē 92% saražotās produkcijas.

Par V.O.V.A. Lingerie raksturojošo īpašību kļuvuši lakoniski silueti, kuri kompensējas ar neparastiem audumu savienojumiem un dažādu auduma proporciju izvēli, interesantām un dažkārt pat negaidītām apdares detaļām. VOVA Lingerie produkcija ir pierādījusi sevi kā apakšveļa ar lielisku kvalitāti, interesantu un mūsdienīgu, pēdējām modes tendencēm atbilstošu dizainu.

Par QUEEN Lingerie

2013. gadā uzņēmums V.O.V.A. veica rebrendingu, pārtopot par V.O.V.A. Lingerie un atverot pirmo jaunā koncepta veikalu QUEEN Lingerie. Šodien jau septiņi veikali Latvijā strādā zem QUEEN Lingerie nosaukuma. Pakāpeniski arī pārējie V.O.V.A. veikali pārtaps par QUEEN Lingerie veikaliem, klientiem solot īpaši juteklisku un patīkamu veļas iegādes procesu elegantā gaisotnē. Šodien QUEEN Lingerie veikali priecē savus pircējus arī Krievijā un Armēnijā.

QUEEN Lingerie —  tā nav tikai apakšveļa, tā ir seksualitāte, ko vēlamies sajust ar ikkatru sava ķermeņa centimetru.

QUEEN Lingerie veikali Latvijā:

Rīga -T/C RĪGA PLAZA, Mūkusalas iela 71; T/C DOMINA, Ieriķu iela 3; T/C MOLS, Krasta iela 46; T/C ORIGO, Stacijas laukums 2; T/P ALFA, Brīvības gatve 372; T/C GALLERIA RIGA, Dzirnavu iela 67; Valmiera – T/C VALLETA, Rīgas iela 4.

V.O.V.A. Lingerie veikali Latvijā:

Liepāja – T/C KURZEME, Lielā iela 13; T/C XL SALA, Klaipēdas iela 62.

Līgavām iesaka