TOP

2 gadus ar mums

TĒVA MĀJAS GAROZA

Klintskalni, Tūja, LV-4022, Latvija

+371 29407007

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu TĒVA MĀJAS GAROZA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Tēva Mājas Garoza ir vieta, kur skaisti atpūsties ģimenēm, draugiem un dabas mīļotājiem. Viesu nams atrodas stundas braucienā no Rīgas, meža ielokā, 3 minūšu pastaigas attālumā no Vidzemes gleznainās jūras krasta. Mūsu viesu nams ikvienam liks justies īpašam un vienmēr mīļi gaidītam.


Kāpēc Tēva Mājas Garoza?

Tāpēc, ka Tēva mājās vienmēr var justies kā mājās, Tēva mājās garoziņa ir garšīgāka kā svešas mājas cepetis, tāpēc, ka mūsu rūpes par jums jūs sajutīsiet un neaizmirsīsiet.

Viesu nams savas durvis ir vēris 2021.gada vasarā. Saglabājot dabas toņus, pie mums jūtams latviešu mākslinieku un dizaineres Andas Ozoliņas pieskāriens – koks, pinumi, smilgas un pavisam nedaudz, senatnīgas mēbeles, kas rada viegluma un mājīguma sajūtu. Un mūsu pagalmu ieskauj pļavas, meži un jūras šalkoņa…

Viesu namā ir gaumīgi iekārtoti 10 numuriņi ar vannasistabām, viens no tiem ir ģimenes numuriņš ar divām guļamistabām un virtuvīti, trīs numuriņi ir ar terasīti, kuros paveras skats uz dārzu.

Papildus 16 gultasvietas ir omulīgā mansardā ar vannasistabu. Pirts namiņš meža ielokā ar gaismiņām, šūpuļtīkliem būs romantiska vieta nakšņošanai jaunajam pārim.


Viesu skaits

Nakšņošanu viesu namā kopumā varam nodrošināt 40 viesiem, savukārt, svinības varam piedāvāt līdz 50 viesiem, un romantisku vakaru vai pikniku pie jūras noorganizēsim arī mazākai kompānijai. Svinības iespējams rīkot gan iekštelpu restorānā, gan atpūtas zonā. Vasaras sezonā svinības aicinām rīkot āras verandā, kuru ieskauj gaismiņas, no malkas radīti interjera elementi un ziedošā apkārtne.

Pagalmā ir labiekārtota ugunskura vieta, mičošanas vigvamiņš un meža ielokā atpūtas zona pēcsvētku dienai, kur relaksēties ar malku kurinātā pirtī, burbuļu karstā baļļā un šūpuļtīklos vērot zvaigžņotās debesis.

tēva mājas garoza kāzu svinību vieta atpūta


Ēdināšana

Viesu namā ir restorāns, kas papildus piedāvā pagatavot gardas maltītes, uzkodas un kokteiļus visdažādākajām gaumēm. Restorāna piedāvājumu saskaņojam individuāli, piedāvājam arī veģetāru un vegānu ēdienu izvēli.


Papildus piedāvājumi

Piedāvājam parūpēties par ziediem un dekorēšanu, lai radītu jums īpašo svētku sajūtu.  Dekorēšanas, floristikas un ceremonijas vietas vēlmes un izmaksas piedāvāsim katram pārim pēc jūsu sajūtām un iecerēm.


Cenas

Sezonā izmaksas viesu nama nomai ar nakšņošanu , maijs-septembris.

  • (svētdien-ceturtdien) 1500€/1 nakts 
  • (piektdien, sestdien) 1800€/1 nakts
  • (svētdien-ceturtdien) 2500€/2 naktis
  • (piektdien, sestdien) 3000€/2naktis

Nesezonā izmaksas viesu nama nomai, oktobris-aprīlis.

  • (svētdien-ceturtdien) no 1200€ /1 nakts
  • (piektdien, sestdien)1400€/1nakts
  • (svētdien-ceturtdien)no 1900€ /2 naktis
  • (piektdien, sestdien) no 2500€/2 naktisCiti pakalpojumu sniedzēji