2 gadus ar mums

KĀZU FEJA

+371 25937220

kazufeja.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu KĀZU FEJA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Kāzu feja – tas ir stāsts par atmosfēru, pāri, jūtām un kopējiem sapņiem, par uzticību un komfortu kāzu plānošanas laikā. Mēs dāvinām emocijas, kuras gribas atcerēties visu mūžu.

Ko jūs iegūstat, vēršoties pie Kāzu fejas?

Profesionalitāte

Jūs saņemsiet kāzu speciālistu komandu, kura strādā kopā jau vairākas kāzu sezonas. Mūsu komanda ir saliedēta, saprot pāri un viens otru no pusvārda. Katrs kāzu speciālists strādā nevis kā atsevišķa persona, kura atbild tikai par savu darba daļu, bet mēs kopā strādājam kā komanda, kurā ir pieņemts palīdzēt viens otram, lai kopā sasniegtu labāko rezultātu – skaistu un izdevušos jūsu kāzu dienu!


Mūsdienīgs skatījums

Mūsu komandā jūs neatradīsiet cilvēkus ar vecmodīgu skatījumu uz savu darbu. Katrs mūsu speciālists seko līdzi pēdējām modes tendencēm un pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, vai tas būtu fotogrāfs, vai dekorētāji.

Kāzu feja palīdzēs jums atrast vislabāko no mūsdienīgiem risinājumiem kāzu noformēšanā, kas piestāvēs tieši jūsu pārim. Īpašu uzmanību mēs veltam floristikai, mēbelēm, traukiem, tekstilam un poligrāfijai, lai katra detaļa jūsu kāzās atspoguļotu kopējo koncepciju un izsmalcinātu atmosfēru.


Caurspīdīgums finansēs

Visā gatavošanās procesā jums tiks nodrošinātas tāmes un visa svinību rīkošanas dokumentācija. Katrs punkts tāmē tiek saskaņots ar pāri, lai nebūtu neskaidrību finanšu jautājumos.


No stress kāzas

Pateicoties čeklistēm un veidnēm attiecībā uz katru pasākuma sagatavošanās posmu, neviena detaļa netiks palaista garām. Jums nevajadzēs uztraukties par to, vai nekas nav aizmirsts, jo organizatore laicīgi jums visu atgādinās.

Lai iepazītos ar mums tuvāk, aicinām uz pirmo bezmaksas tikšanos, kas var notikt gan online, gan klātienē jums ērtākā vietā un laikā!


Lasi:

KO DARĪT, JA LĪGAVAINIS NEGRIB PIEDALĪTIES KĀZU PLĀNOŠANĀ

KO NEAIZMIRST NOKĀRTOT PAŠIEM, JA KĀZĀS NAV KOORDINATORA

LĪGAVAS TĒLS – KĀ TO NESABOJĀT

KUR UN KĀ VAR NOTIKT LAULĪBU CEREMONIJA?

DĀVANAS VECĀKIEM KĀZĀS – KO DĀVINĀT UN KO NEDĀVINĀT

LĪGAVA UN DEKORATORS – KĀ ATRAST KOPĪGU VALODUVairāk informācijas arī: KĀZU FEJACiti pakalpojumu sniedzēji