TOP

2 gadus ar mums

REZIDENCE KURZEME

Reņģes, Strazdes pagasts, LV-3291, Latvia

+371 27506721

rezidencekurzeme.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu REZIDENCE KURZEME


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Rezidence Kurzeme gādās, lai jūsu kāzas  norit atbilstoši jūsu sapņiem un iecerēm, nodrošinot priekpilnu atmosfēru un augstu pakalpojumu standartu kvalitāti.

  • Kāzu svinībām piedāvājam izmantot plašo, īpaši šim nolūkam paredzēto Saimes māju. Vasaras tveicē pirmā stāva viesību telpu iespējams paplašināt un pasākumus organizēt arī ārpus telpām. Savukārt, Saimes mājas otrajā stāvā atrodas galda spēļu zāle, kuru, apvienojot ar pirmo stāvu, var izmantot kā vienotu svinību vietu.
  • Kompleksa Rezidence Kurzeme teritoriju ieskauj dīķis, kura centrā izvietojusies glezna saliņa – unikāla vieta kāzu vai mičošanas ceremonijai.
  • Klājam kāzu banketa galdus un nodrošinām pilnu ēdināšanas servisu . Atkarībā no jūsu vēlmēm bagātīgi klātos galdus  rotājam ar greznām ziedu kompozīcijām. Piedāvājam gatavas ēdienkartes, kā arī izstrādājam ēdienkartes saskaņā ar klientu individuālajām vēlmēm.
  • Lepojamies ar viesmīlību un laipnu apkalpošanu, gaumīgu un greznu galdu klājumu, radot mājīgu un vienlaikus elegantu atmosfēru.

 


KĀZU SVINĪBU VIETAS

 Citi pakalpojumu sniedzēji