4 gadus ar mums

FABRIKAS RESTORĀNS

Balasta dambis 70, Ķīpsala, Rīga

+371 67 873 804

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu FABRIKAS RESTORĀNS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Padariet savu lielo dienu patiesi neaizmirstamu un īpašu, izvēlieties svinību vietu pašā Daugavas krastā ar valdzinošu skatu uz Vecrīgas panorāmu, un baudiet izsmalcinātas uzkodas, ēdienus, dzērienus un lielisku apkalpošanu!

Fabrikas restorāns atrodas izdevīgā lokācijā, tikai dažu minūšu braucienā no Rīgas centra, taču nokļūstot šeit, pārņem pilsētvidei netipisks miers un klusums, kas mijas ar romantisku gaisotni.

Šī ir vieta, kur skatienu aizrauj mākoņu spēles upes spogulī un gulbju ģimenes pastaigas pretī saulrietam.

Fabrikas restorāna iekštelpu interjerā jūtamas industriālā dizaina notis, iekārtojums veidots atturīgs un tumšs, lai skatīšanās uz ūdeni caur plašo, viscaur stiklā veidoto ieeju restorānā, šķistu kā maģisks sajūtu lidojums. Savukārt, vasaras sezonā par visvairāk iecienīto svinību epicentru kalpo turpat Daugavas krastā esošā, restorānam piederošā peldošā terase.

  • Iepriekš vienojoties, pie terases piestātnes var piebraukt ar savu laivu.

fabrikas restorans


Ēdieni

Fabrikas restorāns piedāvā dažādu tautu un reģionu virtuvi, sevišķi gādājot par plašu zivju un jūrasproduktu ēdienu klāstu, un sezonāliem produktiem. Pieejamas izsmalcinātas pirkstiņuzkodas, austeres, Pamata ēdienkarte, Šefpavāra piedāvājums, Banketu ēdienkarte, Bērnu ēdienkarte, veģetāras opcijas.

Tāpat arī iespējams izstrādāt indivuduāli pielāgotu ēdienkarti, balstoties uz svinību viesu vēlmēm un vajadzībām. Fabrikas restorāna ēdienus raksturo izcilas garšas īpašības un īsta kulinārā meistarība! Šefpavārs – Sergejs Gjačs.

fabrikas restorans


Papildus piedāvājumi

Kāzu svinību ietvaros, iepriekš vienojoties, komplektā ar piecu kārtu vakariņām iespējams rezervēt braucienu ar vēsturisko sarkankoka motorjahtu ‘’Ingrīda’’.

Kāzu svinību norisei restorāns piedāvā arī izīrēt visu restorānu, spējot uzņemt līdz 60 viesiem iekštelpās un līdz 60 viesiem peldošajā terasē. Restorāna teritorijā ir iespējams novietot automašīnu.


Vieta skaistām kāzu fotogrāfijām

Fabrikas restorāna lokācija ir brīnišķīga vieta skaistām kāzu fotogrāfijām! Lieliskais skats, atmosfēra, 19. gadsimta arhitektūra, ir tikai dažas Ķīpsalas apkaimes īpašības, kuras jūs noteikti novērtēsiet, izvēloties Fabrikas restorānu kā svinību vietu savu kāzu notikumam!


Vairāk informācijas arī: FABRIKAS RESTORĀNS


RESTORĀNICiti pakalpojumu sniedzēji