ANNAS DESIGN HOTEL & SPA

Izsmalcināta dizaina viesnīca kāzu svinībām pie dabas
ANNAS DESIGN HOTEL & SPA
Viesu skaits: 80
Guļvietu skaits: 46
Līdz Rīgai/km: 90

Saistītie kāzu stāsti

Vēsturiskā Annas muiža ielūdz jūs atklāt Annu pasauli! Tā veidota kārtu kārtām − lielākām, raupjākām, smalkākām, trauslākām, it visu tiecoties pacelt mākslas līmenī. Un katrā gadalaikā kas jauns, kalpu puiša zelta roku darināts un muižas jaunskundzes smalkās gaumes rosināts…

Gleznainais Annas muižas meža parks ir kā radīts kāzu rituāliem, kur dabas enerģiju krājušie ozoli nodod savu svētību jaunajai ģimenei. Pat koki te aug pa divi! Egles, liepas, senie ozoli, un neskaitāmie ūdens avoti ir neatņemama parka sastāvdaļa, stāstot par dabas un cilvēku attiecībām gadsimtu garumā.

ANNAS DESIGN HOTEL & SPA piedāvā plašākās iespējas jūsu svinībām, īpašajiem mirkļiem. Tam jūsu rīcībā ir gan parketa zāle ar kamīnu un halli, gan restorāns ar terasi, gan spa zona un, protams, Annu gleznainā daba – prom no burzmas, piedāvājot pilnīgu konfidencialitāti Šī ir jūsu diena, un mums ir svarīgi, lai jūs justos īpaši aprūpēti, tādēļ individuāli apspriedīsim kāzu norisi jau tapšanas procesā.

Priecāsimies dzirdēt jūsu vēlmes un piedāvāsim labāko risinājumu!

ANNAS DESIGN HOTEL & SPA NUMURIŅI UN SPA

Jūs gaida deviņi dažādi interjeri vienstāva un divstāvu numuriņos, ko īpaši mājīgus dara dāsnie gultu klājumi, mākslas priekšmetos pārvērstās senatnīgās mēbeles, dekoratīvās vannas un platās, omulīgās koka palodzes − uz tām ir tik ērti sēdēt vai atgulties, vērojot skatu uz ezeru vai senatnīgo muižas parku!

Restorāns KANNAS

Piedāvājam zāli kāzu un svinību rīkošanai. Profesionāls personāls parūpēsies par individuālu attieksmi jūsu vēlmēm un nodrošinās ekskluzīvu apkalpošanu. Ziemas sezonā kamīnzālē vai restorānā pie galdiem ērti jutīsies 40 personas. Izmantojot papildus arī vasaras terasi, apkalposim 80 personas.

Iedvesmojoties no senām latviešu virtuves tradīcijām un slow-food ēdiena gatavošanas filozofijas, mūsu šefpavārs sezonāli maina ēdienkarti, bieži papildus iekļaujot kādu jaunuēdienu, jaunu kas ļauj baudīt īpašu un neierastu maltīti. Restorāns KANNAS piedāvā tikai svaigu un dabīgu, tepat kaimiņos audzētu produktu ēdienkarti un piemeklētu vīnu klāstu.

Līgavām iesaka