INTA GRASE

Kāzu kleitu un vakarkleitu dizainere
INTA GRASE

Līgavas kleitu es darinu kā gleznu, veidojot attiecības starp formu, faktūru un līniju. Attiecības starp detaļām, stilu un personību.

Katra līgava man ir īpašs notikums, kurā kādas meitenes sapnis tiek pārvērsts realitātē.

Es neražoju vairumā un nealgoju šuvējas, bet visu daru pati no A-Z. Sākot no individuāla dizaina izstrādes, beidzot ar pērlītēm un rokām darinātu mežģīņu aplikāciju.

No pieredzes zinu, ka līgavu satraukums par kleitas tapšanas procesu parasti pāriet pēc pirmās laikošanas, jo meitene notic, ka kleita tiešām būs! Un būs tieši tāda, kā bija iecerēta. Darināta ar mīlestību, tā būs tikai un vienīgi tava kleita – to neviens cits nebūs laikojis un tā nevienam citam netiks atkārtota.

Ja tev ir tikai vīzija par kleitu, tad kopīgi izdomāsim kleitas dizainu un detaļas. Ja konkrēti zini, ko vēlies, tad palīdzēšu atrast kleitas modelim piemērotus materiālus. Un tev nebūs jāsatraucas par palīgmateriāliem – visu kleitai nepieciešamo es pati nopirkšu.

Ikvienas līgavas smaids, redzot sevi spogulī, sniedz man neaprakstāmu gandarījuma sajūtu. Un – pēc kāzām, saņemot sirsnīgus pateicības vārdus, esmu patiešām laimīga, ka varu darīt to, kas man tik ļoti patīk.

Dalīsimies ar pozitīvām emocijām – būšu pagodināta radīt tavu sapņu kleitu!

Inta Grase

Līgavām iesaka