INTA PHOTOGRAPHY

Kāzu fotogrāfija ar dvēseli
INTA PHOTOGRAPHY
  • +371 25719170
    +371 2571****

Saistītie kāzu stāsti

 

Varbūt skanēs ambiciozi, bet es esmu par kāzu fotogrāfiju ar dvēseli. Emocijas, daile un oriģinalitāte ir manas foto vīzijas pamatā un es tiecos šos trīs elementus iemūžināt katrā kāzu stāstā. Man ir svarīga jūsu mīlestība. Katras kāzas fotografēju kā savas, ar lielu atbildību un prieku sirdī. Man ir svarīgi iepazīt katru savu pāri. Kas jums patīk, kas mazāk, kā jūs iepazināties, kādu mūziku jūs klausaties, uz kādām filmām ejat, vai jūs esat suņu vai kaķu cilvēki. Draudzība ļauj mums būt uz viena viļņa kāzu dienā, kad es pievienojos jums, jūsu radiem un draugiem svinot mīlestību.

Esmu 2017. un 2014. gada Latvijas labākā kāzu fotogrāfa titula ieguvēja, 2015. gada konkursa žūrijas locekle, man ir vairāk kā 100 kāzu pieredze, gan Latvijā, gan ārpus tās. Katru gadu piedalos ārzemju kāzu fotogrāfijas semināros un konferencēs, lai pilnveidotu gan sevi, gan celtu savas fotogrāfijas latiņu.

Bieži mūsdienās esam no dažādām pasaules malām – es runāju latviešu un krievu valodā jau no bērna kājas, astoņus gadus nodzīvoju Londonā, tāpēc angļu valodā runāju gluži kā dzimtajā valodā. Dzīvoju Rīgā un fotografēju visas plašās pasaules mērogā! Esmu iemūžinājusi kāzas un saderināšanās stāstus Anglijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, Polijā un ASV. Ar lielāko prieku pievienošos jūsu piedzīvojumam, lai kurā pasaules malā tas atrastos!

Foto prieks ir baudāms arī saderināšanās sesijās, save-the-date fotosesijās, kāzu foto albumos un profesionālās izdrukās.

Gaidīšu jūsu ziņu, lai iepazītos un dzirdētu par jūsu stāstu!

Lasi rakstu: KĀ IZVĒLĒTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU

Līgavām iesaka