KANEPES FILMS

Tveram jūsu laimes un mīlestības mirkļus
KANEPES FILMS
  • +371 2 9363171
    +371 2 936****

Saistītie kāzu stāsti

Ilgus gadus nodarbojamies ar filmu veidošanu un reiz, draugu aicināti nofilmējām arī kāzas. Pēdējo triju gadu laikā esam strādājuši ar 50 pāriem un veidojuši viņu lielās dienas filmas. Šis ir īpašs žanrs, kurš prasa no filmētājiem un montāžas cilvēkiem īpašu rūpību un atdevi.
Emocijām pārbagātā diena jaunlaulātajiem vienlaicīgi ir gan svētki, gan psiholoģisks pārbaudījums – esam redzējuši gan raudošus jaunos vīrus, gan baldriānu dzerošas sievasmātes. Tas viss uzliek dubultu atbildību –
vienlaicīgi sagatavot nevainojamu materiālu un arī netraucēt pašai svētku dienas norisei. Cenšamies palikt nemanāmi un nedzirdami.

Šā gada sezonai esam papildinājuši savu tehnisko arsenālu ar jaunām kamerām un optiku, kā arī uzlabojuši jau esošās vērtības – šogad mūsu drons filmēs vēl dzidrākus kadrus. Papildus ierastajai piedāvājuma pakai esam pievienojuši opciju “director’s cut”. Tā ir montāžas režisora filma par filmu – īss video rullīts par to, kā šo dienu redz paši filmētāji dokumentālā kino garā.

Pamata piedāvājumā sagatavojam vienu garo filmu, kura ir apmēram 15 minūtes gara un sagriežam īso rullīti, apmēram vienas dziesmas ietvaros. Mums nav noteikta filmas garuma, kuram pieturamies – mēs saliekam filmā, tiešām, izdevušos un veiksmīgākos kadrus. Tas nozīmē, ka jo piesātinātāka ir bijusi svinību diena, jo interesantāku filmu piedāvāsim.

Līgavām iesaka