MELNGALVJU NAMS

Cēla un prestiža vietu jūsu īpašajam notikumam
MELNGALVJU NAMS

Saistītie kāzu stāsti

Jūsu kāzu ceremonija pašā Rīgas sirdī – kristāla lustru apmirdzētajā Melngalvju nams svētku zālē. Atmosfēra un svinību noformējums, kādu nav iespējams uzburt ar dekorācijām. Grezna, plaša deju zāle, rotāta vēsturiskām Melngalvju skulptūrām un karaļu portretiem. Mazās zāles pasākuma aktivitātēm un radošajām nodarbēm. Cēla un prestiža vietu jūsu īpašajam notikumam.

  • Svētku zāle laulību ceremonijai un / vai kāzu svinībām. Ietilpība 250 viesiem.
  • Lībekas zāle laulību ceremonijai. Ietilpība 80 -100 viesiem.

Piedāvājam arī fotosesiju ar savu fotogrāfu Svētku zālē – 85 EUR/h + PVN. Iespējams arī nomāt skaņas un gaismas aparatūru, skaņas un gaismas speciālistu pakalpojumus.

Melngalvju nams, kas kā grezna arhitektūras pērle šobrīd rotā vienu no Vecrīgas galvenajiem laukumiem, tika uzcelts 14. gadsimta sākumā. Tā laika rātskungi un tirgotāju ģildes tieši šajā namā satikās, vadīja sapulces, parakstīja līgumus, rīkoja pieņemšanas un arī svinēja svētkus. Melngalvji bija greznas dzīves cienītāji, rīkojot pieņemšanas pilsētas kungiem un lielvalstu karaļiem, kas viesojās pilsētā.

Otrajā pasaules karā sagrautais nams tika atjaunots 1999. gadā, lai atgrieztu pilsētai tās vēsturisko reprezentācijas namu. Teju četrus gadus Melngalvju nams arī kalpojis kā Latvijas Valsts prezidenta rezidence, šajā laikā uzņemot Pasaules līderus un cienījamākās kultūras personības.

Papildu informācija:

SIA “Rīgas nami”
Pasākumu centru pārvalde
Tālr.: +371 6704 3678
E-pasts: pasakumucentri@riga.lv

Līgavām iesaka