RŪMENES MUIŽA

Greznības, miera un intimitātes atmosfēra
RŪMENES MUIŽA
Viesu skaits: 200
Guļvietu skaits: 50
Līdz Rīgai/km: 100

Saistītie kāzu stāsti

Iedomājieties absolūtas greznības, miera un intimitātes atmosfēru, gardēžu virtuvi, gādīgu un personisku attieksmi, augstāko pakalpojumu standartu kvalitāti, mierpilnu atmosfēru un ekskluzīvu muižas kompleksa izmantošanu, lai sajustu neparastu pieredzi jūsu kāzu dienā. Mūsu mērķis ir, cieši sadarbojoties ar jums, izplānot jūsu kāzu dienu, lai nodrošinātu katras sīkākās detaļas īstenošanu, atbilstoši jūsu izsapņotajam sapnim par mūža skaistāko dienu.

Kāzas Rūmenes muižā ir tikpat unikālas kā jūs

Katrs kāzas, tāpat kā katra līgava un līgavainis, ir unikālas. Rūmenes muiža ir skaista, mierpilna un eleganta 19. gadsimta kāzu svinību vieta. Kāzu ceremonijai jūs varat izvēlēties brīnumaino Balles zāli, krāšņos Salonus, saulaino Verandu, vai piepildīt sapni par romantisku kāzu ceremoniju Rūmenes ezera sirdsveidīgajā saliņā vai Rūmenes muižas gleznainajā parkā. Itālijas Renesanses parka atmosfēra ar vīnogulāju lapeni un idillisko dabu piešķirs jūsu kāzu dienai īpašas emocijas. Ainavu arhitekta Georga Kufhalta 1890. gadā projektētajā parkā jaunajam pārim ir iespēja atzīmēt šo īpašo notikumu, iestādot kādu eksotisku vai vietējās šķirnes koku. Kāzas Rūmenes muižā patiesi kļūd par unikālu, īpašu un neaizmirstamu pieredzi.

Ekskluzīva muižas izmantošana jūsu kāzu dienā

Rūmenes muižā jums ir iespēja justies kā muižas Dāmai un Muižkungam. Rūmenes muiža tiek rezervēta ekskluzīvi tikai jūsu svinībām. Ekskluzīvais piedāvājums iekļauj visa Muižas ansambļa izmantošanu – Kungu māju, Dārza māju, Staļļa ēku un parku, sniedzot jums un jūsu viesiem iespēju muižā justies kā mājās. Jūsu svinību laikā Rūmenes muiža nodrošina absolūtu privātumu.

Darbinieku izcilība un pakalpojumu kvalitāte

Mūsu viesi ir pozitīvi novērtējuši 5* viesnīcas Hotel Bergs, prestižās viesnīcu alianses Small Luxury Hotels of the World vienīgās pārstāves Latvijā, darbinieku profesionalitāti, uzmanību detaļām un personīgo pieeju, plānojot un nodrošinot pasākuma norisi, sākot no pasākuma koncepta izstrādes līdz mākslinieku, stilistu, floristu un fotogrāfu rezervēšanai, kas atbilst jūsu individuālajām vēlmēm. Mūsu komanda vienmēr ir uzmanīga, konfidenciāla un tiecas uz nevainojamu sniegto pakalpojumu servisu. Rūmenes muižas darbinieki būs pagodināti jūsu īpašo dienu padarīt neaizmirstamu!

Gardēžu virtuve

Mēs esam pārliecināti, ka kāzu ēdiena izvēlei ir jāatbilst jūsu personīgajai gaumei un tam ir jābūt radītam īpaši jums un jūsu viesiem. Šefpavārs un viņa komanda piedāvā izsmalcinātu virtuvi, gastronomisko pieredze, ekskluzīvu pakalpojumu, izkopjot katru detaļu un pastāvīgos augstos Hotel Bergs izsmalcinātā restorāna Bergs standartus, kas ir viens no Rīgas top restorāniem. Mākslinieciskais ēdiena noformējums un garšu piedāvājums ir iespēja mielot acis un garšas kārpiņas jūsu kāzu dienā. Mūsu vīnzinis labprāt ieteiks piemērotākos vīnus atbilstoši ēdienkartei. Ar prieku sniegsim ierosinājumus ēdienu un dzērienu izvēlē, kas tiks izstrādāti atbilstoši jūsu personīgajai gaumei un vēlmēm.

Rūmenes Muižas 7 ha būs ekskluzīvi pieejami jums un jūsu viesiem jūsu īpašajā dienā.

Ja vēlaties apskatīt mūsu kāzu norises vietu, lūdzu sazinieties ar mums, lai mēs varētu palīdzēt padarīt jūsu kāzu dienu neaizmirstamu.

Līgavām iesaka