STENDERS

Ziemeļu dabas iedvesmota ķermeņa kopšanas kosmētika
STENDERS

1

STENDERS īpašu uzmanību pievērš sajūtām, tādēļ mīlētāji, kurus lielajā dienā sveiksiet ar mūsu radītajiem produktiem, jutīsies saviļņoti.

Piedāvājam ar maģiskiem aromātiem bagātus mazgāšanās, vannas un ķermeņa kopšanas produktus ikdienas rituāliem un īpašiem brīžiem. Mūsu zīmolu unikālu padara ar rokām darinātās ziepes un vannas burbuļbumbas.

Saņemot kāzu dāvanā STENDERS kosmētiku, jaunais pāris būs iepriecināts, jo katrs mūsu radītais produkts ir gatavots ar lielu rūpību no dabiskām izejvielām un izstaro patīkamu aromātu. Piedāvājam gan ikdienai, gan īpašiem mirkļiem paredzētu kosmētiku. STENDERS produkti pieejami arī glīti iesaiņotos dāvanu komplektos, taču ikvienam tiek dota iespēja izveidot komplektu pēc savām vēlmēm.

Kā īpašu dāvanu vecmeitu ballītē iespējams pasniegt STENDERS skrubju gatavošanas meistarklasi. Prieka pilna darbošanās kopā ar draudzenēm, jaunu zināšanu gūšana, sev vēlama skrubja pagatavošana no smaržīgām, dabiskām izejvielām – uzdāviniet līgavai iedvesmojošu skaistuma notikumu!

Interneta veikala klientu atbalsts:
+371 22013657
E-pasts: shop@stenders.lv

 

Līgavām iesaka